פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מהות החיים בדקת אנימציה מבריקה

מגיל קטן, לימדו אותי הוריי כלל ברזל שישמור עלי בחיים, בעולם הרע האכזר והמנוכר בו אנו חיים. “החיים לא תמיד הוגנים” הם אמרו לי, “לכן, אל תהיה צודק, תהיה חכם”. כמובן, זהו משפט מעט פלצני היות והא מאוד קשה ליישום ונשמע נהדר בתיאוריה, אך במהלך התבגרותי (החלקית יש לומר) נתקלתי באינסוף מצבים בחיים בהם הוכח לי מעל לכל ספק, כי הטיפ שקיבלתי בצעירותי, הוא אחד הטיפים החשובים שקיבלתי בחיי, הלכה למעשה.

Birdboxstudio  הוא סטודיו לאנימציה, המייצר סרטונים קצרים ומשעשעים. החברה מתחזקת ערוץ יוטיוב פופולארי המתעדכן בערך אחת לחודש. בסרטון האנימציה הבא אין לכאורה שום דבר מיוחד, אולם אי אפשר שלא לסיים את הצפייה בו עם חיוך טיפשי על הפנים פלוס הרהורים פילוסופיים לפחות למשך כמה שניות.

סרטון האנימציה הפשוט הזה מחביא בתוכו הרבה חכמה, שנינות ונקודת מבט כל כך מדוייקת על החיים.  בימים כמו אלה, כשהביצה הפוליטית מעוררת הגועל בישראל ממשיכה למלא עצמה ברפש, הסרטון הזה גרם לי להבין בצורה מתוחכמת שאין סיבה להתבאס. הרי שום דבר גם ככה לא הולך להשתנות. לא היום, לא מחר, ולא היום.  למען האמת, לפעמים עדיף לקמץ במילים. פשוט צפו בסרטון עד הסוף ותקבלו את מנת החיוך שלכם להבוקר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...