כך נראה הטריילר של “חברים: הסרט”

מעל 10 שנים חלפו מאז ירדה מהמסכים “חברים”, אחת הסדרות האהובות והמצחיקות בכל הזמנים, אבל זה לא מפריע לאינטרנט להמשיך לייצר רגעי קסם חדשים הקשורים לסדרה, ולמעריצים הרבים להמשיך לצפות בפרקים בשידורים החוזרים וכמובן, לחלום על איחוד של החבורה בפרק חדש, או אפילו יותר טוב, סרט המשך לסדרה.

הסרטון הבא הולך להגשים לכם ולמיליונים ברחבי העולם את הפנטזיה, בערך. מדובר ב”טריילר הרשמי לסרט “חברים” המציג את מוניקה, רוס, צ’נדלר, ג’ואי, רייצ’ל ופיבי יותר מעשור אחרי הפיצול בפרק האחרון, כשהגורל שוב מפגיש ביניהם בדרך למה שנראה כמו סרט מבטיח ואיחוד מרגש של השישייה.


אלא שכמובן, לא חשבתם אחרת, מדובר בטריילר פיקטיבי שיצרו כמה מעריצים של הסדרה, המורכב מאוסף קטעים שחוברו יחד בקפידה מתוך סדרות ומערכונים בהם שיחקו ונפגשו החברים במהלך השנים: קוגר טאון, אפיסודס, ג’ימי קימל, תתקדם, אלן, ווב ת’רפי ואחרים.

עוד בפטריה: 52 עובדות שכנראה לא ידעתם על הסדרה “חברים”

הטריילר הזה, שעלה לרשת כבר לפני חודשיים תחת הכותרת Friends: The Movie (2015 Trailer)””  הצליח לבלבל תחילה את הגולשים שכבר דמיינו את עצמם בולסים פופקורן באולמות הקולנוע וצופים ברוס ורייצ’ל שוב נפרדים וחוזרים, כשחלקם טעו וחשבו שאכן מדובר בטריילר אמיתי בהמשך, התבררה האמת העגומה.

אם להיות כנים, הטריילר אמנם מצחיק וערוך טוב, אבל לא מרגיש לרגע כמו טריילר אמיתי. בכל מקרה, ממש כיף לצפות בו והוא עושה חשק עז לעזוב הכול ולראות פרק אקראי של הסדרה. אבל לא מהעונה התשיעית. היא גרועה.

לייק לפטריה בפייסבוק