כך נראית סצנה גנוזה של “חברים” שמעולם לא שודרה ונחשפת בפעם הראשונה

כמעט 11 שנים חלפו מאז שודר הפרק האחרון בהחלט של “חברים”, אחת הקומדיות הכי פופולריות אי פעם, ולמרות אינסוף שידורים חוזרים של 236 הפרקים הבלתי נשכחים שלה, עושה רושם שאם יש חלום רטוב אחד שמשותף לכל מעריצי הסדרה, הוא הציפייה ליום בו יזכו לראות סצנות חדשות של הסדרה בכיכובם של 6 החברים.

ובכן, פרק איחוד חדש אמנם לא נמצא על הפרק, לפחות נכון לעכשיו, אבל 14 שנים אחרי שנועדה להיות משודרת, סצנה גנוזה מתוך הסדרה חברים נחשפה ביממה האחרונה והפכה בין לילה ללהיט ויראלי ברשת.

>> 52 עובדות שכנראה לא ידעתם על הסדרה חברים

הסצנה מתוך “הפרק בו רייצ’ל מגלה לרוס”, צולמה קצת לפני אסון התאומים והייתה אמורה להיות כלולה בפרק ששודר ב-11 באוקטובר, חודש בדיוק אחרי אירועי ה-11 בספטמבר ששינו את פני ארצות הברית לנצח. אלא שבעקבות האסון, נאלצו מפיקי הסדרה לגנוז אותה ולשנות את הפרק, היות והיא כללה בדיחות על חשבון מערך האבטחה בשדה התעופה ועלולה הייתה לא להתקבל באהדה בתקופה מתוחה ורגישה כל כך.


בסצנה הגנוזה שפורסמה ביוטיוב כבר ב-2007 אבל לא זכתה לחשיפה גדולה והפכה ויראלית רק ביממה האחרונה, מגיעים צ’נדלר ומוניקה לשדה התעופה בדרך לירח הדבש שלהם. במהלך בדיקות האבטחה והשיקוף, צ’נדלר מבחין בשלט שמכריז כי “בדיחות על חטיפת מטוס או פצצות  במטוס הן אסורות על פי חוק”, לא מתאפק, ומשחרר בדיחה צ’נדלרית טיפוסית לאוויר. השניים נלקחים למעצר כאשר במקביל פיבי וג’ואי, שגילו כי מוניקה וצ’נדלר לא השאירו להם מפתח לדירתם, מנסים להערים על השניים ומסבכים אותם עוד יותר. בסופו של דבר, את הסצנה המדוברת החליף הסיפור בו מוניקה מקנאה בזוג נשוי טרי נוסף לאחר שהם מקדימים אותם בשדה התעופה ובמלון וזוכים לקבל הטבות.

>> בחנו את עצמכם: עד כמה אתם באמת מכירים את הפרטים הקטנים בסדרה “חברים?

אז נכון, מדובר בסה”כ ב-3 וחצי דקות חדשות, והסצנה לא תיכנס לרשימת הסצנות הכי מצחיקות אי פעם של הסדרה, אבל עבור מכורי “חברים” מדובר בממתק נוסטלגי מרגש, כיפי וחד פעמי שכנראה לא יחזור בקרוב, כך שאתם צריכים להתענג על כל דקה.

לייק לפטריה בפייסבוק