המפה הגאונית הזאת תגלה לכם סיסמאות Wi-Fi לעשרות שדות תעופה ברחבי העולם

אומרים שחופשה אמיתית היא כזאת שלא כוללת את הסמארטפון שלכם, אבל ביננו, רק מעטים מאיתנו מספיק אמיצים כדי להשאיר את הנייד בבית ולהתנתק לחלוטין מהעולם. מתוך הנחה שגם אתם נמנים על קבוצת האנשים שלא מסוגלת להיפרד מהטלפון החכם, אין דבר יותר מעצבן מאותן שעות מתות שאנחנו שורפים בשדה התעופה בהמתנה לטיסה או לקונקשן כשאנחנו נטולי Wi-Fi ובלי יכולת לגלוש ולהעביר את הזמן עם הסמארטפון.

אניל פולאט, בלוגר טיסות ומהנדס אבטחת מחשבים במקצועו, החליט לפתור את המצוקה האיומה הזאת אחת ולתמיד ויצר מפה אינטראקטיבית גאונית בה תוכלו למצוא סיסמאות של רשתות Wi-Fi בעשרות שדות תעופה ברחבי העולם, כך שתוכלו לגלוש בהן בחינם.

המפה המגניבה מאוד פשוטה לשימוש. כל שעליכם לעשות הוא לפתוח אותה, לבחור את שדה התעופה הרלוונטי לכם, ולקבל לא רק את הסיסמה, אלא גם הסבר מפורט כיצד להשתמש בה והחניות שיסבירו לכם מה המיקום הכי טוב לשבת בו כדי לנצל את הרשת באיכות גלישה טובה.


בשלב הזה אתם ודאי תוהים איך בדיוק תפתחו את המפה אם אין לכם גישה לאינטרנט, וזו אכן שאלה מצוינת והגיונית, אך אל דאגה, פולאט חשב על הכל וחוץ מגרסת הרשת של המפה, מציע גם גירסה להורדה ישירות לסמארטפון שלכם (אנדרואיד | אייפון) כדי שלא תזדקקו לחיבור רשת כדי לחפש בהן את הסיסמה הרלוונטית (הורדת האפליקציה כרוכה בתשלום סמלי). כמובן, הצעד החכם יהיה להיכנס לגרסה האינטרנטית החינמית של המפה לפני היציאה לחופשה ולשמור מבעוד מועד את הסיסמאות הרלוונטיות עבורכם.

נכון לרגעים אלו המפה כוללת סיסמאות Wi-Fi ליותר מ-130 שדות תעופה ברחבי העולם, רובן המכריע לרשתות שלרוב יהיו סגורות עבורכם או דורשות תשלום כדי להשתמש בהן. בכל יום מתווספות עוד ועוד סיסמאות, ואם אתם יוצאים לחופשה בקרוב, או מתכננים אחת בעתיד הנראה לעין, בהלחט שווה לכם לשמור את הלינק הזה.

דרך: Mashable

לייק לפטריה בפייסבוק