גימיק שיווקי: אתר אמריקאי מחלק ויברTורים בחינם לעובדי הממשל המושבתים

אם עקבתם בשבוע האחרון אחרי חדשות האקטואליה העולמיות, אתם ודאי יודעים כי מזה כשבוע, אמריקה מושבתת. תקציר האירועים: הקונגרס האמריקאי לא הצליח להעביר את התקציב הממשלתי בזמן, וכתוצאה מכך, הממשל האמריקאי נכנס להשבתה כפויה, מה שאומר בפועל שיותר מ-800,000 עובדי ממשל אמריקאים יצאו לחופשה כפויה ללא תשלום, ולא יודעים מתי יוחזרו לעבודתם.

כמובן ששירותים כמו, פארקים, מוזיאונים, מערכת הבריאות, משרד התחבורה ומנהל המזון והתרופות משובשים לחלוטין, מה שלא מוסיף לסיר הלחץ הפוליטי הזה. כמו בכל אירוע משמעותי שכזה, יש מי שמנצל את המשבר כדי להשיג פרסום זול ואפקטיבי.

אתר אמריקאי בשם “ויברTור.קום”, שמתמחה כמובן במכירת ויברTורים מכל המינים והסוגים תחת הסלוגן “הדרך הקלה למצוא את הויברTור המושלם”, מבין את מצבם של שמונה מאות אלף איש שנשארו מחוסרי עבודה ועם ידיים פנויות, ומציע להם להשתמש בידיים הללו למטרות אחרות בזמן החופשה.

בכל יום מחלק האתר 200 ויברTורים בחינם לעובדי ממשלה מובטלים, שכל שעליהם לעשות הוא להיכנס לאזור המבצע באתר, להקיש את הקוד “shutdown”, ולקבל ויברTור במתנה. בחברה מודעים כמובן לפרצת האבטחה המעניקה לכל אחד את האפשרות להזמין ויברTור כזה גם אם אינו עובד ממשל, אבל מגבים את העניין באמירה חד משמעית ומשעשעת: “הזמן ויברTור גם אם אתה לא עובד ממשלה וכנראה שלעולם לא נשים לב, אבל אל דאגה, הקארמה כבר תשיג אותך”.

כצפוי, 200 היחידות הראשונות נחטפו כמו לחמניות חמות, ובכל יום יוצעו עוד 200 יחידות חדשות, במטרה להעסיק את ידיהם המובטלות של עובדי הממשל. בהצלחה לכולם.

לייק לפטריה בפייסבוק