פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה הופך ג’אנק שאנשים פינו מהדירות שלהם לאמנות רחוב מגניבה

מכירים את ערימות הג’אנק המוזרות האלה שמופיעות על המדרכה ברחוב אחת לכמה זמן, חוסמות את דרך, תוספות חניה ובעיקר ממתינות שרכבי פינוי האשפה של העירייה ייקחו אותם לבית הקברות לזבל (כלומר, לחווה שקטה בצפון)?

המפגעים האלה, שנוצרים לרוב בעקבות פינוי דירה של אחד השכנים או סתם בגלל אנשים שקמו עם מצב רוח להיפטר מג’אנק ישן שלהם, עשויים להוות מטרד תברואתי לא קטן, אך לפעמים, בין אותם הרהיטים ישנים, קרטונים, מכשירי החשמל ושלל פריטים שהפכו רשמית ל”זבל” עבור מי שזרק אותם, אפשר למצוא גם מציאות שאפשר להעמיס הביתה, או לחילופין, כמו שעושה הבחור הבא, להפוך אותן למשהו אחר לגמרי.

אמן הרחוב הספרדי פרנסיסקו דה פחארו (Francisco de Pájaro) משתמש בערימות הג’אנק האלה בדיוק והופך אותן ליצרות אומנות רחוב סופר מגניבות כחלק מפרויקט אותו הוא מכנה “El arte es Basura” (זבל הוא אמנות). הרעיון המגניב נוצר במוחו כבר בשנת 2009 ומאז הפכו רחובות העיר בה הוא מתגורר למשטח היצירה שלו והזבל העירוני לחומר באמצעותו הוא יוצר את המיצגים המשעשעים והמצחיקים הללו. .

אספנו עבורכם 50 תמונות נבחרות מתוך יצירותיו של פחארו, וכמו שאתם רואים, הכל הולך: שקיות זבל, פחי אשפה, קרטונים ואינסוף פריטים הזויים שמתגבשים יחד לפסלים סביבתיים מדליקים שאי אפשר להתעלם מהם. בקרוב ברחובות תל אביב?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פוסט שותף: כך נראים בתים של אגרנים כפייתיים באוסטרליה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...