הבחור הזה צילם שועלים משחקים כשלפתע קרה לנגד עיניו הדבר המטורף הבא

חלומו הרטוב של כל צלם טבע הוא להיות שם במקום הנכון ובזמן הנכון וללכוד בעדשת המצלמה אירוע נדיר ומשוגע שלא רואים בכל יום. ובכן, רגע מרגש בדיוק מהסוג הזה נפל הפעם בחלקו של קווין אבי, צלם אמריקאי שביקר באיי סאן חואן במדינת וושינגטון כדי לעקוב מקרוב אחרי שועלי קיט, וזכה בכל הקופה עם סדרת תמונות אדירה וסיפור מטורף על שוד לאור יום בממלכת בעלי החיים.

הכל התחיל כשקווין עקב עם המצלמה שלו אחרי שועלים צעירים כשהם משחקים ומנסים לצוד. אחד השועלים (בתמונה) הצליח ללכוד ארנבת והחל לצעוד כשהשלל בתוך הפה שלו. “לפתע, ממש מאחורי, שמעתי קול צווחה של נשר אמריקאי (עיט לבן ראש)” סיפר קווין בבלוג שלו. “הסתובבת והבחנתי בו מגיח לכיוון שלנו במלוא הדרו. מיד הבנתי שהוא רוצה את הארנבת והכנתי את המצלמה שלי”

כפי שתוכלו לראות בסדרת התמונות המטורפת הזאת (ויש גם סרטון, ,סבלנות), הנשר, שלא בזבז הזדמנות לאפשרות לארוחה קלה, תפס את הארנבת וניסה להמריא כשהשלל בידו. אלא שמכאן והלאה, הסיפור הפך להיות דרמטי הרבה יותר.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by nothingnew (@__nothingnew__)

הנשר העצום היה בטוח שהשועל הצעיר יבהל ויניח לארנבת ברגע שהנשר יתקרב אליו, אלא שהשועל החליט להשיב מלחמה ותוך רגע מצא את עצמו תלוי בין שמיים וארץ כשהוא נאבק לשמור את הארנבת בפה שלו. “המאבק בין השועל לנשר נמשך משהו כמו 8 שניות. השועל נתן את כל מה שיש לו אבל היה ברור שמדובר בקרב אבוד, בסופו השועל שחרר את האחיזה ונפל אל הקרקע מגובה של כ-6 מטרים להערכתי” סיפר קווין.

למרבה השמחה, השועל הצעיר אמנם איבד את הארוחה הטעימה שלו, אבל נראה שלמרות הנפילה הכואבת הצליח להימנע מפציעה ופשוט קם והמשיך בדרכו בחזרה אל החברים שלו. “אני צלם טבע כבר למעלה מ-20 שנה, ואני מאמין שמאחורי כל תמונה יש סיפור טוב לספר, אבל גניבה שכזאת עדין לא ראיתי”, סיכם הצלם הנרגש.

וככה נראות השניות המטורפות האלה בסרטון שצילם קווין אבי:

 

Fox kit 1. Eagle 0 #sanjuan #eagles #fox #foxkit #summer2018 #viral

Posted by Zachary Hartje on Sunday, May 20, 2018

צילום:  Kevin Ebi | באמצעות: bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק