צפו: פרסומת מופרעת לאמצעי מניעה שנפסלה לשידור באוסטרליה

אם יצא לכם פעם לרכוש קונדומים, בין אם אתם גברים או נשים הרוכשות אותם עבור בן זוגם, אתם ודאי מכירים את הרגע המביך הזה, לאחר שבחרתם את סוג אמצעי המניעה הגברי המתאים לכם, בו אתם צריכים לבחור את גודלו הרצוי.  מצד אחד, הנטייה היא לפרגן לעצמכם, ומצד שני, אין לכם באמת מושג מה הגודל האוניברסלי המייצג אתכם כראוי. ובכן, כפי שטוען הסרטון הבא, יש רק דרך אחת לבדוק את העניין לפני הרכישה – למדוד.

מדובר בפרסומת אוסטרלית למותג אמצעי המניעה Four Seasons , פרסומת שנאסרה לשידור בטלויזיה באוסטרליה, מסיבות די מובנות, בהנחה שכבר צפיתם בה.

הפרסומת ששוחררה לרשת לפני כחודש, מציגה זוג צעיר שמגיעה לרשת הפארם המקקומית על מנת לרכוש אמצעי מניעה. אחת הדיילות במקום מבקשת לעזור להם ושואלת את הגבר איזה גודל הוא צריך. כשהשניים מתקשים להשיב על השאלה הזאת, היא מציעה להם להסיר את בגדיהם ולמדוד את אמצעי המניעה להנאתם, מול כל המבקרים במקום וצוות הרוקחים.


[fve]http://youtu.be/ROJy9TlhxtY[/fve]

איגוד הפרסום האוסטרלי שאסר את שידור הפרסומת הזאת ביקש מהמפרסמים להסיר את כל הרמיזות המיניות מהפרסומת על מנת שתוכל לעלות לאויר, אך כפי שתראו בסרטן, ללא החלקים הללו, יישארו המפרסמים עם סרטון באורך 3 שניות.

מייסד החברה גראהם פורטר מסביר: “כדי להתחבר לקהל הצעיר עליך להיות חצוף ומשעשע והסרת האיזכורים המיניים מהפרסומת מחטיאה את מטרת הקמפיין. עובדתית, מדובר בסה”כ במודעה המעודדת קיום יחסי מין בטוחים”.

כמובן, המילים הללו של מנהל החברה לא יעזרו לפרסומת הזאת להגיע לטלויזיה, אך יוצריה יתנחמו בכך שהיא מופצת בצורה ויראלית ברשת ושודרה בבתי הקולנוע באוסטרליה כקדימון לסרט האחרון של ג’קאס, שיבוץ ראוי לכל הדעות.

מקור: gutewerbung

לייק לפטריה בפייסבוק