מקסים: מסע נוסטלגי בזמן עם פלייסטיישן של סוני

בחודש הבא, 15 בנובמבר ליתר דיוק, תושק סוף סוף באופן רשמי קונסולת המשחקים החדשה של סוני, פלייסטיישן 4, וגם הגיימרים הישראלים לא יצטרכו לחכות זמן רב כדי לשים את ידם על המוצר הנחשק שינחת בארץ ביחד עם ההשקה ברחבי אירופה, ב-29 בנובמבר.

בשבוע שעבר השיקו בסוני את סרטן הפרסומת הנהדר והרשמי לקראת השקת הקונסולה, “יום מושלם”, סרטון המשלב בפסקול שלו את השיר המופלא “Perfect Day” של לו ריד, ובעיקר עושה חשק לקחת שלט ולהתחיל לשחק.

אתמול פורסם סרטון חדש לקידום קונסולת המשחקים, סרטון מגניב לגמרי שנקרא “For the players since 1995”, ומוקדש כולו לגיימרים הותיקים, אלה שהתמכרו למשחקי הוידאו אי שם בסוף שנות התשעים, עם יציאתה לשוק של קונסולת המשחקים הראשונה של סוני.


הסרטון מעיף את הצופים למסע נוסטלגי שמתחיל אי שם ב-1995, ונגמר בימיינו אנו, כשהוא מציג את התפתחות קונסולת המשחקים ביחד עם התבגרותם של חבורת נערים צעירים שנפגשים דרך קבע בחדר ביתו של אחד מהם ומשחקים במשחקי הוידאו הפופולרים והמוכרים. הפרסומת עשויה נהדר, החדר משתנה בכל פעם בהתאם לרוח התקופה, וחבורת הנערים מתבגרת, גדלה משתנה אבל מקפידה להמשיך להיפגש ולשחק בחברותא.

הרשת אוהבת נוסטלגיה, והפרסומת הזאת מספקת את הסחורה גם עבור מי שאינו נמנה על מעריצי משחקי הוידאו. אין ספק שבסוני מצליחים לייצר אחלה באז לקראת השקת סוני 4, ומסקרן להמתין ולראות אילו עוד סרטונים יצירתייים מחכים לנו לקראת ההשקה הרשמית בחודש הבא.

פלייסטיישן

לייק לפטריה בפייסבוק