פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קונים עוקבים באינסטגרם – אם רק עושים את זה נכון

קיימות גישות רבות בנוגע להקמה או ניהול של עמודי אינסטגרם. אחת הבעיות העיקריות בפתיחת עמוד חדש, זה שלוקח הרבה מאוד זמן לייצר עוקבים וזה בעצם הופך לכמעט בלתי אפשרי להתחיל ממש מאפס.

מתי נכון לקנות עוקבים, איך עושים את זה בכלל ולמה צריך את זה? כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים ולא העזתם לשאול, בכתבה שלפניכם.

Credit: Pixabay

הקמת עמודים ברשתות החברתיות זה כבר חלק מהעסק

אם בעבר היה רק פרסום מסורתי, כמו פרסומת טלוויזיה, שילוט חוצות, או אפילו פרסומות בעיתונות הכתובה שהייתה נחלתם של העסקים הקטנים, היום הרשתות החברתיות פתחו אפיקים חדשים לגמרי. אבל התנעה ראשונית של עמוד ברשת חברתית הוא מאתגר, מותגים מבצעים קניית עוקבים באינסטגרם כדי להתחיל להניע את הפעילות.

היום כל בעל עסק, יכול בקלות וביעילות לפרסם לקהל לקוחות פוטנציאליים, להגדיל את כמות הלקוחות, להגיע ללקוחות חדשים ואפילו לקבל ביקורות ודירוג. נשמע מדהים על פניו לא? אבל יש כמה דברים שחשוב להבין.

אפקט העמודים הפופולאריים

אז עבדתם קשה והקמתם עסק מדהים, אפילו יש לכם כמה לקוחות חוזרים ואולי כמה ביקורות טובות שקיבלתם, אבל זה לא מספיק לכם. אתם חולמים בגדול ורוצים יותר. צודקים. אבל כל איש סושיאל, שמנהל עמודי אינסטגרם יודע, הרושם של העמוד הוא החשוב ביותר עבור לקוחות חדשים.

כמו בכל דבר בחיים, הרושם הראשוני הוא דבר משמעותי מאוד. לכן כאשר גולשים, או לקוחות פוטנציאלים, מגיעים לעמוד ובו יש מעט פוסטים וכמעט אין עוקבים, הסיכוי שתעוררו עניין הוא נמוך מאוד. ואז יוצא מצב שאתם בעצם כלואים בתוך לופ, אתם צריכים יותר עוקבים על מנת לייצר רושם טוב, אבל גולשים לא מספיק מסוקרנים כדי לעקוב אחרי העמוד.

אז איך יוצאים מהלופ הזה?

אם בעבר קניית עוקבים באינסטגרם, הייתה דבר הנחשב כמשהו שלילי שמותגים שונים עושים, היום יותר ויותר מותגים וגם אנשים פרטיים הבינו, שעל מנת לייצר את הרושם שהם רוצים ולהתחיל להביא תנועה אורגנית אמיתית, נדרש לעשות את הצעד הזה.

עוד עוקבים לעסקים

עמודים עסקיים הם גם ככה משהו שקשה לייצר עבורו עוקבים, בעיקר משום שרוב העניין קורה סביב מותגים מוכרים ופחות סביב בתי עסק קטנים. אז הבנתם שכדי לעורר עניין, חשוב לכם להכין תוכן מעולה, אבל מה שווה המאמץ אם אין מי שיצפה בתוכן הזה?

יותר ויותר מותגים קונים עוקבים באינסטגרם בתור התחלה, על מנת לייצר עניין עבור עוקבים פוטנציאליים. רשתות חברתיות כמו פייסבוק או אינסטגרם, משתמשות באלגוריתם שכל המטרה שלו הוא לייצר פחות חשיפה לפעילות אורגנית, על מנת שמפרסמים ישקיעו יותר כסף.

במידה ולקוח פוטנציאלי נתקל בעמוד שלכם והוא מעוניין לבצע רכישה, או להגיד ולראות את המגוון בחנות, עצם זה שיש כמות עוקבים רבה לעמוד, יגרום לו להבין שמדובר במותג נחשק. חשוב לציין כי המטרה העיקרית בלקנות עוקבים לאינסטגרם, היא לייצר יותר תנועה אורגנית אמיתית בעמוד שלכם.

עוקבים לעמודים פרטיים

כן יש כזה דבר. היום להיות אושיית רשת נחשב כמקצוע ואפילו מרוויחים ממנו לא מעט. אך כדי להגיע למקום בו אתם אושיות רשת נחשקות, נדרשת כברת דרך ולפעמים היא יכולה להיות ארוכה, אפילו ארוכה מאוד.

כאשר יש לכם את האופציה לקנות עוקבים באינסטגרם ולשפר את נחשקות העמוד שלכם, אתם בעצם מקדמים את הקריירה שלכם עוד צעד אחד קדימה. ממש כמו בעסק, כאשר המטרה שלכם היא להביא כמה שיותר עוקבים, אתם צריכים לייצר נחשקות, אחרת למה שהגולש יבחר לעקוב אחריכם?

אחד הפרמטרים הראשוניים שכל גולש מסתכל עליהם, זה כמה אנשים עוקבים אחרי העמוד ואפילו אחרי כמה אנשים העמוד עוקב. אחד הדברים שנחשבים לנחשקים זה, שהעמוד עוקב אחרי מאות ספורות של חשבונות, בעוד שאחרי העמוד עוקבים אלפי ועשרות אלפי אנשים, זה בעצם עמוד נחשק.

מה הקשר בין קניית עוקבים לגידול אורגני בעמוד?

ברגע שכמות העוקבים גדלה, כמות הלייקים עולה וכמות הצפיות והכניסות לעמוד עולה, כל האלגוריתם של אינסטגרם מזהה שהפרופיל שלכם פופולרי ומייצר תוכן שאנשים נהנים לצרוך ואז התכנים שלכם יקבלו חשיפה גדולה יותר, לקהלים הרלוונטיים ביותר.

מה היתרונות של קניית עוקבים?

לקנות עוקבים באינסטגרם היום, פופולרי יותר מתמיד ולא סתם. אינסטגרם מקשה יותר ויותר על יוצרי תוכן לקבל חשיפה באופן אורגני, בטח כאשר מדובר על עמודים עסקיים, אלא  אם כן ישקיעו סכום כסף לא מבוטל בפרסום ממומן.

לכן, לפחות בתחילת הדרך, חשוב לקנות עוקבים לאינסטגרם בגלל היתרונות הבאים:

תדמית של עסק פופולרי ואהוב – אין שני לרושם ראשוני, את זה כולנו יודעים. ברגע שגולש מגיע לעמוד שלכם, הוא מקבל תוך שניות ספורות החלטה האם הוא רוצה להמשיך ולהכיר את המותג, או לא. קניית עוקבים תאפשר לכם לייצר תדמית של מותג מוכר ואהוב ובכך, לעודד גולשים לעקוב אחריכם גם ואולי אפילו להפוך ללקוחות בהמשך.

הגדלת החשיפה – יותר קהל, יותר סיכוי ליהנות מעוד עוקבים. כמו שכתוב לעיל, ברגע האלגוריתם של אינסטגרם מזהה שלעמוד הרבה עוקבים ופופולריות רבה, הוא יקבל יותר חשיפה לקהל חדש ובכך תוכלו להגיד את כמות העוקבים שלכם, הפעם האופן אורגני.

הגדלת רווחים – בסוף עוקבים זה נחמד, אבל המטרה של כל עסק וגם המטרה של פתיחת עמוד אינסטגרם באופן כללי, הוא להגדיל את הרווחים בסופו של דבר ולהגיע לקהלים חדשים. כאשר אנו מגדילים את החשיפה לעסק שלנו ומייצרים תדמית חיובית ונחשק באופן טבעי נראה גם גידול ברווחים.

לקניית עוקבים יש יתרונות רבים שלא חשבתם עליהם. בעבר קניית עוקבים הייתה נחשבת למשהו שעלול לפגוע בעסק, אבל מהר מאוד הבינו שזה ממש לא כך, נהפוכו! התרומה היא כל כך רבה, שיותר ויותר עסקים מבינים שאין דרך אחרת, בטח שמדובר בעמודים חדשים לחלוטין.

איך אפשר לקנות עוקבים לאינסטגרם?

אין ספק שכשמדובר בקניית עוקבים לאינסטגרם, GooLike יעשו עבורכם את העבודה הטובה ביותר, במחיר המשתלם ביותר. ב-GooLike תוכלו ליהנות משירות דיסקרטי ואישי. בנוסף לכך, ישנה מערכת לייב, המאפשרת לצפות בנתונים בזמן אמת, זאת לצד תמיכה לאורך כל הדרך בשירותים, במחיר משתלם ועם 100% אחריות.

GooLike מתחייבים לשירות צמוד לאורך כל הדרך עד השגת התוצאה. ברגע שהתבצע התשלום, כבר לאחר דקות ספורות, תתחילו לראות את כמות העוקבים בעמוד שלכם עולה ולאחר ימים ספורים להתחיל לראות כבר את התנועה האורגנית מתחילה. שירות הלקוחות מאפשר יעילות לאורך כל הדרך וניתן לקבל אותו ישירות דרך הוואטסאפ.

לסיכום

בשנים האחרונות לקנות עוקבים באינסטגרם, הופך להיות משהו חשוב ומהותי בפתיחת חשבון חדש. בכמה עשרות שקלים, תוכלו ליהנות מקנייה של מעל אלף עוקבים, זאת על מנת שתוכלו להתחיל להניע את החשבון שלכם ולקבל חשיפה בקרב קהלים שונים.

קניית עוקבים, תוכל לסייע לכם להגדיל את כמות העוקבים האורגניים, ליהנות מתדמית טובה יותר לעסק שלכם וכמו כן, גם להגדיל את הרווחים כתוצאה משני אלו. ניתן לקנות עוקבים באינסטגרם, גם עבור עמודים פרטיים וגם עברו עמודים עסקיים.

הכנסו עכשיו לאתר הבית של GooLike – לחצו כאן

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...