זו התחנה האחרונה והמרגשת במסע של הצלם שמובל על ידי בת הזוג שלו ברחבי העולם

כבר יותר משנתיים שהצלם המוכשר מורד איסמן עוקב אחר בת הזוג היפהפייה שלו נטליה ברחבי העולם, כשהיא אוחזת בידו ומובילה אותו אל המקומות הכי יפים בעולם. סדרת התמונות “Follow me to” שיצרו השניים ומתעדת את המסע הקסום שלכם הפכה לאחת המפורסמות ברשת, וגרפה מליוני עוקבים נלהבים שממתינים בדריכות לתמונות החדשות שמפרסם אוסמן אחת לכמה ימים.

לפני חמישה ימים, הפתיע אוסמן את הגולשים כשפרסם את התמונה הבאה, אליה התווסף הכיתוב: “ההכנות לחתונה שלי עם נטלי נמשכות בביתו של החבר המשותף שלנו אנטוניו. יומיים נותרו, מישהו מכם מחכה לתמונה מהחתונה?”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MURAD OSMANN (@muradosmann)

ואכן, שלושה ימים בדיוק אחרי ההכרזה הזאת, הגיע רגע השיא במסע התמונות המשותף של השניים, כשאוסמן פרסם את התמונה לה חיכו הגולשים בקוצר רוח, התמונה בה נטליה מובילה אותו אל הבמה עליה נערך טקס החתונה. לצד התמונה כתב אוסמן את המשפט השמאלצי והרומנטי: “החתונה עם אהובתי נטליה. מבטיח לאחוז בידך ולומר לך שאני אוהב אותך בכל יום למשך שארית חיינו”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MURAD OSMANN (@muradosmann)

אז איפה כל החברים ובני המשפחה? אל דאגה. גם נטליה דאגה לפרסם תמונה משל עצמה, כשהפעם מופיעים ברקע כל האורחים שליוו את השניים ברגע המאושר שלהם. כצפוי, אם לשפוט על פי התמונות, התפאורה במקום נראתה חלומית על רקע הכנסייה העתיקה, הבמה שהובילה לכניסה עוצבה בסטייל גן עדן, והשמלה של נטליה פשוט מהממת.

בהמשך פרסמה נטליה גם תמונות “רגילות” של השניים בפתח הכנסייה, תמונות שמוכיחות שוב עד כמה פוטוגני הצמד הזה, ובנוסף, תמונת “מאחורי הקלעים” נהדרת בה ניתן לצפות מהצד באוסמן בזמן שהוא מצלם את נטליה כשהיא אוחזת בידו, בפורמט הקבוע של השניים.

כמובן, מליוני הגולשים הפגיזו את הזוג בברכות מזל טוב ומחמאות מפה עד פתח תקווה על השמלה של נטליה. אם גם אתם רוצים להשאיר ברכה אתם מוזמנים לבקר בפרופיל האינסטגרם של אוסמן, או בזה של נטליה, ולהשתולל. אגב, החתונה לא מסמלת את סוף המסע המשותף של השניים, ואנחנו ודאי צפויים לתמונות חדשות ומרגשות לא פחות מירח הדבש של השניים. ואם ההצצה הזאת לא הספיקה לכם, הנה קטע וידאו קצר מתוך החתונה.

A video posted by yourleo (@yourleo) on

לייק לפטריה בפייסבוק