פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חדר הכושר הזה משתמש באנרגיה של המתאמנים כדי להשיט אותם בנהר

כשאנחנו הולכים לחדר כושר כדי לעשות שלושה דברים: לשרוף קלוריות, לשפוך זיעה ולהוציא אנרגיה (אם נתעלם שניה מהעובדה שנראה שרוב האנשים נראים כאילו הם הגיעו לשם לדגמן את הקולקציה החדשה של נייקי ולהוציא לכולם עיניים). אלו מטרות חשובות והעסק עצמו די מספק, אז אנחנו אף פעם לא עוצרים לחשוב "היי, לאן הולכת כל האנרגיה שנשרפת שם?".

התשובה, ברוב המקרים, היא שהאנרגיה לא הולכת לשום מקום. וזה חבל כי לפי המאמץ שכולם מדגמנים, נראה שמייצרים שם מספיק אנרגיה כדי להטיס מעבורת לחלל. אבל יש חדר כושר אחד שבו כל האנרגיה הזאת משיטה את כל המתאמנים החרוצים במעלה הנהר.

מדובר בפרויקט של סוכנות החדשנות קרלו ראטי, מכון כושר באורך 20 מטר שיכול להכיל 45 מתאמנים. מתקן הכושר הזה שט בנהר הסיין בפריז באמצעות האנרגיה שמייצרים מכשירי הריצה, האופניים ושאר המתקנים.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZenModeOn (@thezenmodeon)

מנהלי המיזם אמרו שכל תושבי פריז מוזמנים לקפוץ לחדר הכושר הצף ולתרום לבריאות שלהם ולהשטה שלו. בזמן האימון, מוצגים על החלונות נתוני האנרגיה ועוד נתונים על הסיין, הכל בטכנולוגיה של אוגמנטד ריאליטי. אבל למרות הכל, כנראה שהבונוס המרכזי באימון הזה הוא הנוף המטורף של פריז שנשקף מהחלונות השקופים שמקיפים את מצוף הכושר הזה.

ושאלה זריזה לפני סיום: האם נראה בקרוב מתקן כזה שט בנחל הירקון או שהוא פשוט ימס מכל הלכלוך שם?

באמצעות: demilked

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...