פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ויראלי: כשגברים ונשים מחליפים תכונות, זה מצחיק.

הרבה סרטים וסדרות עסקו בעבר בצורה כזו או אחרת בשאלה הרת הגורל, מה היה קורה אילו גברים היו מתנהגים כמו נשים ולהיפך. בחור חביב בשם ג’יי דיאז, החליט שהוא יכול לעשות זאת טוב יותר והעלה לאחרונה לרשת שני סרטונים הנושאים את השם The Flip Side, ומתארים חילופי תכונות בין נשים וגברים בכל מיני סיטואציות מצחיקות. הסרטון הראשון היה בינוני לטעמי ותאר היפוך תפקידים בין גברים לנשים בפאב או מועדון. הסרטון השני בסדרה, כבר מכוון גבוה יותר, ומזכיר במעט את הגאוניות של shit girls say.

הסרטון עוסק בהיפוך תפקידים בדייטינג, ויש בו כמה רגעים קומיים מבריקים. בתור גברים מאוד מצחיק להסתכל מהצד ולראות איך אנחנו נשמעים ומתנהגים בעיני הבחורה. אם אתם נשים, תאהבו לראות פעם אחת את הגבר חווה את כל הסרטים שאתם תמיד מריצות בראש. כמובן, אנחנו מדברים פה על סטראוטיפים שלא ראוי להכלילם על כל הגברים והנשים, אבל אני אומר לכם באחריות, אין מצב שלא תזדהו עם חלק גדול מהסצנות. גברים ונשים, נשים וגברים, מלחמת המינים שלעולם לא נגמרת.

אפשר להניח שגם במקרה הזה, בדיוק כמו ב’שיט שבנות אומרות’, תוצף הרשת בקרוב בשלל חיקויים, פארודיות וסיטואציות שונות ומשונות בהן ידגימו עבורינו חילוף תכונות בין גברים לנשים. מערכונים על יחסים ככל הנראה יצחיקו לנצח, בטח כשמבצעים אותם בצורה כל כך טובה. תבלו!

תנו לפטריה לייק בפייסבוק. הפטריה היא ממין נקבה, ואתם לא רוצים סרטים בבית.לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...