פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גומיות כושר – איך זה עובד?

אין ספק כי תקופת הקורונה גרמה ללא מעט אנשים להתעניין בתחום הכושר. השהייה הממושכת בבית בשילוב עם סגירה הרמטית של חדרי הכושר, גרמו להתנפלות על מחלקת אביזרי הכושר בחנויות השונות. אנשים רבים הרגישו כי הם זקוקים לאימון גופני על מנת לצלוח את היום שלהם, מאחר ולא פשוט להיות סגורים בין 4 קירות למשך שבועות ארוכים.

הדבר נכון פי כמה וכמה, כאשר מדובר על בית עם ילדים קטנים, אשר דורשים כמויות עצומות של אנרגיה, סבלנות ותשומת לב. לכן רק הגיוני לפנות זמן איכות עבור הגוף והנפש, במטרה להפחית את כמות הסטרס ולשפר את ההרגשה הכללית. מעבר לכך, יש לזכור כי פעילות גופנית יכולה לסייע לכל אחד לשמור על מסת השריר, לעצב ולחטב את הגוף וכמובן לסייע בתהליך הירידה במשקל. לכן גומיות כושר מהוות את הפתרון המושלם, עבור כל אדם שמעוניין לשמור על כושר, מבלי לבזבז אלפי שקלים על מכשירים ייעודיים או משקולות יקרות וכבדות.

Credit: Freepik

כל הסודות מאחורי אימון מוצלח עם גומיות כושר

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של גומיות כושר, אך החוכמה היא כמובן למצוא את סט הגומיות המתאים ביורת לצרכים שלכם. מי שמעוניין להיכנס לכושר, לחזק את הגוף וליהנות מאימון אינטנסיבי ועצים יותר, חייב להשקיע בסט איכותי של גומיות. סט מסוג זה, חייב להכיל גומיות בדרגות התנגדות שונות, במטרה לאפשר אימון יעיל וממוקד מטרה. כמובן שגומייה שמתאימה לתרגילי רגליים למשל, לא תתאים כנראה לתרגיל המיועד לחיזוק שרירי הכתפיים או הידיים. חשוב להבין כי כל אחד משרירי הגוף זקוק לדרגה שונה של התנגדות, לכן חשוב לרכוש מראש סט של גומיות שונות, המיועדות לתרגילים מסוגים שונים. סט איכותי יכיל גומיות בד איכותיות, המיועדות לתרגילי רגליים, לצד גומיות בעלות אחיזה נוחה, עבור תרגילי פלג גוף עליון. כמו כן, סט מסוג זה, אמור להכיל גם עוגן לדלת, במטרה לאפשר ביצוע של כל סוגי התרגילים האפשריים.

חשוב לזכור כי באמצעות שימוש בגומיות של פיטבנדר, כל אחד יכול להרכיב לעצמו את האימון האידיאלי ביותר עבורו, תוך כדי שימוש בגומיות ייעודיות לתרגילים השונים. ניתן תמיד לשלב בעבודה מספר גומיות שונות, במטרה להעלות את רמת ההתנגדות. ניתן למשל, להגיע לרמת התנגדות של עד 70 ק"ג, באמצעות שילוב של 5 גומיות שונות. בצורה כזו, כל אחד יכול להבטיח לעצמו אימון יעיל ואפקטיבי של כל שרירי הגוף, תוך כדי שימוש ברמת ההתנגדות האופטימלית ביותר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...