פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אוי ואבוי: זה מה שקרה לבחור הראשון שרכש הבוקר את אייפון 6 החדש

בדיוק עשרה ימים חלפו מאז אירוע השקה המדובר של אפל והיום החלה באופן רשמי מכירת אייפון 6 בארצות הברית ובעוד כ-100 מדינות ברחבי העולם. גם בעיר פרת’ שבאוסטרליה, התקבצו עשרות אנשים וחיכו שעות ארוכות בתור מול החנויות בכדי להיות הראשונים שיניחו את ידם על המכשיר המהולל.

בחור בשם ג’ק, היה הראשון להגיע לקופה ולשלם על האייפון החדש שלו, וכתבת רשת החדשות המקומית חיכתה לו מחוץ לחנות בכדי לראיין את האוסטרלי הראשון (וכנראה גם אחד הראשונים בעולם עקב הפרשי השעות) שזכה לאחוז באייפון 6. אלא שמה שקרה אז, כפי שתראו בסרטון המצחיק הזה, כמעט הפך לטרגדיה גדולה בשידור חיי.

האוסטרלי הנלהב היה כל כך נחוש לפתוח את האריזה ולחשוף לעולם את האייפון החדש שלו והחל להסתבך עם המכסה של הקופסה. כשניסה לפתוח את הקופסה בכוח, ניתק לפתע המכסה והאייפון החדש והנוצץ שלו התרסק על הרצפה לתדהמתו של הקהל הרב שהתאסף במקום והגיב בזעקות שבר קורעות לב, ממש כאילו מישהו מת.

לשמחתו הרבה של ג’ק ולמרבה האכזבה שלנו, סתם כי זה היה יכול להיות מצחיק הרבה יותר, האייפון החדש שלו יצא ללא פגע מהסיפור הזה, אבל השאיר אותו עם טראומה לכל החיים. מה שבטוח, את מבחן הנפילה הראשון והאותנתי שלו, וסביר להניח שנראה אינסוף כאלה בימים הקרובים, עבר האייפון 6 בהצלחה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...