פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: כך הייתה נראית סצינת המכות הראשונה ב’מועדון קרב’ ללא טיילר דרדן

בין אם אתם חובבי קולנוע, ובין אם לא, סביר מאוד להניח שיצא לכם לראות מתישהו את “מועדון קרב“, הסרט המעולה בכיכובם של בראד פיט ואדוארד נורטון שיצא בשנת 1999. מועדון קרב זכה אמנם להצלחה יחסי תבקופות כשהוקרן בבתי הקולנוע בעולם, אולם בהמשך, בשיצא בגרסת DVD זכה לפופולאריות מטורפת וזכה בהמשך למעמד של סרט פולחן, ולאחד הסרטים החשובים של שנות ה-90.

הלילה, עלה לרשת סרטון מגניב במיוחד המציג את סצינת הקרב הראשונה בסרט בין דמות המספר חסר השם לחברו ל”מועדון הקרב” טיילר דרדן (בראד פיט), אלא שבניגוד לסצנה המקורית, הושמטה בסרטון הזה דמותו של דרדן בעבודה דיגיטלית נהדרת.


 
 

כזכור (זהירות, ספויילר), רגע השיא בסרט מתרחש כאשר אנחנו הצופים מגלים שטיילר דרדן הוא לא אדם אמיתי, כי אם דמות פרי דמיונו של המספר הסובל מבעיית פיצול אישיות, מה שהופך את הסצינה החדשה נטולת בראד פיט למעניינת במיוחד שכן היא מדגימה כיצד היתה נראית הסצינה הזו במציאות, אם אדם מהרחוב היה צופה בה.

מי שאחראי על הסרטון הזה הוא יוצר וידאו ואפקטים בשם ריצ’ארד טראמל. הסרטון עלה הלילה (שני) לאתר Vimeo, וזוכה בשעות האחרונות מאז פרסומו לפופולאריות רבה ושיתופים באתרים המובילים בעולם.

אנחנו מרגישים שהסצינה הזו קצרה מדי והיינו שמחים לראות סצינות נוספות מהסרט ללא דמותו של דרדן. לכו תדעו, אולי טראמל מבשל לנו הפתעה, ויום אחד נזכה לראות את הסרט המלא כשעל המסך אדוארד נורטון בלבד. מסקרן.

מקור: Mashable

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...