פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סרטון האנימציה המופלא הזה זכה השבוע בפרס האוסקר ואחרי שתצפו בו תבינו למה

נפתח בעובדה שרובכם משום מה מעדיפים להתכחש אליה: כל זמן הוא זמן טוב לצפות בסרט זוכה אוסקר. אבל בגלל שאתם בדיוק קבורים בעבודה או שאין לכם זמן מסיבות אובייקטיביות אחרות, נסייע לכם ונאלץ אתכם לעשות לעצמכם טובה ענקית ולצפות בסרט אוסקר שאורכו רק דקות ספורות בלבד. או כמו שקוראים לזה בתעשייה: זוכה פרס האקדמיה לסרט האנימציה הקצר הטוב ביותר.

כמו בכל סרט, גם בלבו של הסרט הזה פועם סיפור אהבה מתוק, והוא חזק משאי פעם יכולתם לחוות בעצמכם: סיפור אהבה בין כלב בשם ווינסטון (בוסטון טרייר, אם זה קריטי) לאוכל שלו. חוץ מזה, יש גם לא מעט אהבה בין הכלב לבעלים שלו ג'יימס (שמפנק אותו באוכל ברמות כמעט מסוכנות) ואהבה נכזבת בין הבעלים לבחורה אחת (שלא הכי מפנקת את ווינסטון באוכל). ואם זה נהיה לכם מתקתק מדי, אז יש גם עלה של פטרוזיליה עם תפקיד חשוב ומשמעותי בעלילה משוצגת כאילו מבעד לעיניו של הכלב.

הסרט נקרא "הסעודה" ויצר אותו הבמאי פטריק אוסבורן יחד עם הסטודיו של אולפני דיסני. בתחילת השבוע זכה אוסבורן בפסלון מוזהב שהכתיר את הסעודה לסרט האנימציה הקצר הטוב ביותר של השנה ותסמכו עלינו, זאת החלטה שיהיה לכם קשה מאד להתווכח איתה אחרי שתלחצו פליי.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...