פרסומת בהפתעה: צפו ונחשו באיזה מוצר מדובר

כשמדובר בפרסומת מהסוג שתראו מייד, הדבר הנכון לעשות לפני שאנחנו הורסים לכם את הצפייה ומגלים לכם איזה מוצר היא מפרסמת, הוא לשלוח אתכם היישר אל הסרטון.

לכן, המלצת הבית היא ללחוץ על Play, ואחר כך לחזור ולקרוא את הטקסט, אם עדין ישאר לכם חשק לחיות.במשך שלושים שנות הקיום שלי יצא לי לראות לא אחת, פרסומות לתה. ויסוצקי, ליפטון, שוב ויסוצקי ועוד אחת של ליפטון. בכל פעם שמפציע החורף מבעד לסתיו הקסום, צצות להם פרסומות התיונים המוכרות, עם סיפורים מרגשים על תולדות התה, התכונות המופלאות שלו וכמובן, הטעם הנהדר.

הפרסומת הבאה, של חברת “הרבריה” ללא ספק משמיטה את הקרקע מתחת לכל מה שחשבתם על פרסומות לתה עד היום. בחברה המייצרת תה הרבלי, יצרו סרטון פרסומת בן כדקה, שיכול להיכנס ללא ספק לקטגוריית סרטוני האימה המטרידים. למה מטרידים? הצפייה בו לא נעימה לעין, האוירה קלסטרופובית ומלחיצה, כוכב הסרטון הוא ליצן מפחיד שמזכיר את דמותו של Pennywise מספר אימה של סטיבן קינג, וכל קשר לתה נראה מקרי בהחלט. רק בסופו של הסרטון, לאחר כמעט 50 שניות מבעיתות, עולה המסר השיווקי של הפרסומת: “הטביעו את הפחדים שלכם” וכאילו מקשר את הזוועה שהשתוללה על המסך שלנו לתה הטיבטי. יאוזה.

לייק לפטריה בפייסבוק