פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה מתאם תלבושות בכל בוקר כבר 37 שנים והתמונות המשותפות שלהם פשוט הורסות

עובדה ידועה היא שלהגיע לארוע לבוש בדיוק כמו אורח אחר זה עסק מביך במיוחד. אבל מה העמדה לגבי אנשים שמגיעים עם תלבושות מתואמות בכוונת תחילה (בהנחה שהם לא תאומים בני 3)? אנחנו שואלים כי בדיוק נתקלנו בזוג נשוי שעושים את הקטע הזה של להתלבש דומה כבר כמה עשורים.

מדובר בזוג יפנים חביב ומלא סטייל שנשוי כבר 37 שנה והם ממש כמו כל הזוגות הנשואים הרגילים, רק שהם אוהבים לצאת מהבית כל בוקר רק אחרי שהם עשו התאמת בגדים אחד עם השניה. הם כנראה הולכים כל אחד למקום אחר (אנחנו מקווים), מה שהופך את זה לפחות מוזר ויותר חמוד, לא לפני שהם עושים תמונה משותפת.

את התמונות שלהם הם מעלים לחשבון האינסטגרם שלהם שנקרא bonpon511  – שילוב של השמות שלהם ושל תאריך הנישואים שלהם. 65 אלף עוקבים מחכים בסבלנות כל בוקר כדי לראות איזו הופעה שני היפנים החביבים ידפקו ומה הם שלפו מהמלתחה הזוגית והמגניבה שלהם.

אנחנו לא יכולים שלא לתהות כמה זמן לוקח להם להתארגן כל בוקר. זה הרי קשה מספיק למצוא חולצה שתסתדר עם המכנס וגם שלא תהיה לחלוטין לא קשורה לג'קט ולנעליים – אז כל הבלאגן הזה בכפול? הרבה עבודה, הם בטח קמים בחמש בשביל זה. הנה לקט תמונות נבחרות.

זוג

זוג2

זוג3

זוג4

זוג5

זוג6

זוג7

זוג8

זוג9

זוג10

זוג11

זוג12

זוג13

זוג14

זוג15

זוג16

זוג17

זוג18

זוג19

זוג20

זוג21

זוג22

באמצעות: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...