מריח מסריח: הבובה הקוריאנית שיודעת להפליץ

כמי שכבר מלאו לו כמעט 30 שנות חיים, ואוחז בשני אחיינים מופלאים שעוד לא מלאו להם חמש שנים, אני יכול לומר בביטחון שיצא לי להיתקל בהמון משחקי ילדים, צעצוים ובובות, הזויים יותר ופחות. עולם משחקי הילדים לא מפסיק להתחדש ולהפתיע ובכל מספר חודשים צץ לו להיט תורן המאיים לשגע את ילדי ישראל וליצור חור עמוק יותר בארנקי ההורים.

בתחום הבובות, אפשר לומר שכבר ראיתי כמעט הכל. בובות מדברות, בובות אוכלות, בובות שאפשר להחליף להן חיתול, בובות שיודעות לרקוד, לשיר, להילחם ועוד מיני תכונות משעשעות, אבל בובה שמפליצה? זה כבר נשגב מבינתי.

הפרסומת הבאה מציגה את החידוש האחרון בעולם הבובות, תוצרת קוריאה. הפרסומת מציגה בצורה משעשעת ביותר את הבובה החדישה המגיע עם תוספת מעט חריגה: ערכת שירותים.

לחיצה על בטן הבובה תגרום לה לשחרר נפיחה, וכדי לשחרר את הלחץ והגזים ניתן להושיב אותה על אסלת הצעצוע, ובסיום האקט הדמיוני, להוריד את המים. חושבים שזה הזוי? חכו שתראו כיצד הפכו היפנים את הצואה לדבר הכי חמוד וחייכני בערכת המשחק הזאת. רק דבר אחד חסר כדי להפוך את הערכה הזו למושלמת: מגזין בלייזר כדי להעביר את הזמן.

גורמים  בחברה האחראית לפיתוח המשחק מוסרים כי בקרוב תצא לשוק בובה שמקיאה ולאחריה מתוכננות גם בובה שמשלשלת, וכמובן גולת הכותרת, בובה שאפר להוריד לה שערות מהרגליים. המידע הזה הוא כמובן שיקרי לחלוטין, ובינתיים אתם יכולים להסתפק בתמונות הקשות ובסרטון ההדגמה של הבובה המופלאה. אוי אוי.


לייק לפטריה בפייסבוק