הכבשה הצורחת מפריעה לצוקרברג במסיבת ההשקה של פייסבוק

לפני כשבועיים, השיקה פייסבוק את החידוש האחרון שלה בתחום המובייל, יישום בשם Facebook Home, מעיין מערכת הפעלה אלטרנטיבית לטסמארטפון שלכם המחליפה את מסך הבית המוכר כפי שהשתמשתם בו עד היום, והופכת את המכשיר הנייד שלכם, לבית של עדכונים שוטפים מחברים ובבעצם הופכת את פיד הפייסבוק שלכם למסך הבית. כך, בכל פעם שתפעילו את הטלפון שלכם, תוכלו לראות אוטומטית ועל מסך מלאה את עדכונים האחרונים מהחברים שלכם, ובמקביל, לצ’וטט איתם במערכת המשלבת את המסנג’ר של פייסבוק ואת ממשק הודעות הטקסט הרגילות שלכם.

ביום שישי האחרון, הציגו בפייסבוק פרסומת חדשה ומשעשעת ליישום פייסבוק הום, פרסומת המשלבת בתוכה את מארק צוקרברג בכבודו ובעצמו, את צוות הפיתוח האמיתי שעסק בפיתוח היישום החדש, וגם, לא תאמינו, את הכבשה הצורחת, כחלק משלל גורמים המפריעים לצוקרברג בנאום הסיכום החגיגי שלו לצוות העובדים לאחר השקת היישום החדש.

הפרסומת מלאה בהומור עצמי שלא אופייני בדרך כלל לצוקרברג ולפייסבוק, ובעיקר מדגימה איך בעולם הסמארטפונים של היום, היכולת שלנו לשמור על ריכוז לאורך זמן מבלי להציץ בנייד שלנו הולכת ופוחתת, גם אם אתם נמצאים בעיצומה של פגישה בעבודה, והבוס שלכם שנואם כרגע הוא לא אחר מאשר צוקרברג עצמו.רוצים להתקין את פייסבוק הום לפני כולם?

באשר ליישום פייסבוק הום עצמו, כרגע הוא זמין להורדה דרך Google Play רק בארה”ב ומוגבל רק למספר מכשירים בודדים:HTC One X, HTC One X+, Samsung Galaxy S III ו- Samsung Galaxy Note II. אולם, נפלאות האינטרנט מאפשרות למצוא כבר עכשיו ברשת גרסאות הורדה לכל סוגי המכשירים:

אם ברשותכם מכשיר אנדרואיד מהרשימה, עדכנו את הגרסאות האחרונות של Facebook ותוכנת המסרים Messanger במכשיר שלכם. ולאחר מכן הורידו את קובץ ההתקנה של Facebook Home מכאן.

אם המכשיר שלכם לא ברשימה עליכם להסיר את האפליקציה של Facebook ו-Messenger מהמכשיר שלכם ולהתקין את האפליקציות מחדש מהלינקים הבאים: Facebook, Messenger, Facebook Home.

חשוב לציין כפי שנאמר, כי מדובר בהורדה של היישום הפרוץ ולא בגרסה רשמית, אולם מהנסיון שלנו  ההורדה עובדת ללא תקלות.

לייק לפטריה בפייסבוק