פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בקרוב: פייסבוק משיקה רשת חברתית חדשה לגלישה מהעבודה

כל מי שזוכה לשבת בעבודה מול מחשב עם אינטרנט לא חסום, כנראה מבזבז לפחות שעה מהיום שלו בפייסבוק. כדי להפוך את העניין הזה לרשמי, וכדי שלא תצטרכו להסתתר מהבוס, עובדת כעת פייסבוק על פיתוח "Facebook at work",(פייסבוק בעבודה), רשת חברתית שתתמקד בעיקר בעולם המקצועי.

המוצר החדש של פייסבוק יהיה מנותק מפרופיל הפייסבוק הנוכחי שלכם, ולמעשה יאפשר לכם לפתוח פרופיל מקצועי חדש ברשת "פייסבוק בעבודה", שלא ישאב  את הפרטים האישיים מפרופיל הפייסבוק הרגיל שלכם, אבל יכלול את אותם פיצ'רים מוכרים מפייסבוק: פיד, קבוצות, הודעות, סרטונים, ובנוסף, מגוון כלים שימושיים לעבודה כמו שיתוף מסמכים, יומן פגישות ועוד. כמובן, המטרה היא יצירת קשרים עסקיים, צ'יטוט עם קולגות ושותפים פוטנציאלים, ועוד.

למעשה, לא צריך להיות גאונים גדולים בשביל להבין את זה, עושה רושם כי פייסבוק מניחה את היסודות לתחרות עם רשת Linked-in, ועם מתחרותיה הגדולות גוגל, מייקרוסופט ו-IBM שמציעות גם הן פתרונות מקצועיים ממוקדים לעבודה.

הרשת החדשה "פייסבוק בעבודה" נמצאת כרגע בשלבי פיילוט ראשוניים שמתבצעים במטה החברה בלונדון ואין עדין הערכה לגבי תאריך היעד להשקתה. אגב, על פי הדיווח שפורסם באתר Financial Times, נכון לנקודת הזמן הזאת, הרשת החברתית החדשה לא תכלול פרסומות. בפייסבוק עדין לא פרסמו תגובה רשמית הנושא.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...