פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סדר בבלאגן – איזה מסכות הכי יגנו עליכם

לא מעט טענות עלו לאוויר בכל מה שקשור לאפקטיביות של מסכות שונות. ברגע שהמסכות הפכו להיות לחלק אינטגרלי מהחיים שלנו, התהיות הללו הן ללא ספק תהיות חשובות. כל אחד ירצה לדעת כי הוא בוחר את המסכה שהכי תגן עליו, זאת שהוא יוכל לסמוך עליה.

ראשית נציין כי אף מסכה בשוק לא יכולה לספק הגנה מוחלטת, אך יש מסכות שיכולות לספק הגנה גבוהה מאוד של למעלה מ-99 אחוזים. לדוגמה המסכה של חברת סונוביה אשר מוכחת מחקרית כיעילה באופן משמעותי מאחרות. לא סתם היא הביאה לעלייה חדה של שווי שוק סונוביה.

איזה מסכה הכי עדיף לכם לרכוש? חברת Sonovia הביאה לפניכם את כל המידע.

קרדיט: יח"צ Sonovia

מסכות רב פעמיות

יש לא מעט סוגים של מסכות רב פעמיות, ולכן הדעות יכולות להיות חלוקות לכאן או לכאן. אך ברגע שתבחרו במסכה רב פעמית איכותית, תוכלו להנות מהגנה של כמעט 100%. בשונה ממסכות אחרות כאן ההתעסקות עם המסכה היא מינורית, ואתם תוכלו להמשיך בשגרת היום ללא כל בעיה.

המסכה סונומאסק מבית סונוביה מעניקה לכם את האפשרות לחזור לשגרת החיים, ללא דאגות גם בצל המגיפה. מה כל כך מיוחד במסיכה? מדובר בטכנולוגיה שפותחה במעבדה, והיא מאפשרת למסכה לנטרל לגמרי וירוסים ומזיקים אחרים, לא רק לפלטר.

מדובר בבדים שהוחדרו אליהם ננו-חלקיקים במהירות גבוהה ישירות לתוך הטקסטיל. התוצרים של התהליך הינם בדים אשר שומרים על התכונות שלהם לאורך זמן, גם לאחר לא פחות מ-55 מחזורי כביסה.

מסכות חד פעמיות

האפשרות הבאה בתור תהיה כמובן האפשרות של מסכות חד פעמיות, יש כאלה שמכירים אותן בתור מסכות כירורגיות. המסכות הללו גם מאוד יעילות, אך זה עשוי להשתנות בין הסוגים השונים של החברות. בחודשים האחרונים אנו רואים המלצה לחבוש שתי מסכות שאחת מבד ואחת כירורגית. בו זמנית על מנת להגביר את ההגנה.

לכן אפשר להגיד כי המסכות הללו הן מגנות, אך לא מדובר על הגנה מלאה. יש חברות שהמסכות הכירורגיות שלהן לא באמת יעשו את העבודה, ואתם תמצאו את עצמכם מסתכנים לחינם הבעיה עם המסכות הכירורגיות היא שהן רופפות ולא מתלבשות טוב על הפנים. יש מרווחים בצד ואוויר יכול לברוח מהצדדים.

מסכות בד

מסכות בד היא המסכה המומלצת לרוב הציבור על ידי ארגון הבריאות העולמי. רמת ההגנה של מסכות הבד תלויה במסכה. יש טובות ויש לא טובות.

למידע נוסף אודות הפיתוח הטכנולוגי והמסכות היכנסו לאתר סונוביה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...