פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מצלם זוגות לפני החתונה על צוק צר בגובה 100 מטרים מעל התהום

הרבה לפני שהפך לצלם מוכשר ומוערך, ג'אי פילבריק בכלל היה מדריך טיולי הרים מקצועי עם תשוקה עזה לטיולי אקסטרים בטבע. לכן, כשהחליט לנטוש את האהבה הראשונה שלו לטובת אחת אחרת, אמנות הצילום, זה היה רק הגיוני ומתבקש שבסופו של דבר שתי האהבות הללו יתנגשו ויולידו מפגש מרתק ועוצר נשימה.

במסגרת העבודה שלו, עוסק פילבריק גם בצילומי זוגות לפני החתונה, אלא שבניגוד לתמונות החתונה השגרתיות והשחוקות שכולנו מכירים, ג'אי מאתגר את הזוגות שלו וגורם להם, או לפחות לאמיצים מביניהם, להצטלם בסיטואציה אליה מעולם לא חשבו שיגיעו – גומחה קטנה שממוקמת על צוק, בגובה של יותר מ-100 מטרים מעל הקרקע, כשבמרחק סנטימטרים מהם ממוקמת תהום מפחידה.

צילומי חתונה מופרעים 1

את הצילומים המדהימים הללו יוצר פילבריק על קתדרלה ענקית ומדהימה הממוקמת מעל אגם אקו במדינת ניו המפשייר שבארצות הברית ומתנשאת לגובה של 210 מטרים.

צילומי חתונה מופרעים 13

באמצעות ציוד טיפוס וסנפלינג, פילבריק מוריד את האובייקטים שלו לגומחה קטנה הממוקמת בחזית הצוק בגובה של 105 מטרים.

צילומי חתונה מופרעים 2צילומי חתונה מופרעים 3צילומי חתונה מופרעים 5על הצוק

בהמשך, רגע לפני שהשמש עולה ועם אפקט הזריחה המהממת ברקע, הוא מצלם אותם בבגדי החתונה הרשמיים שלהם ויוצר עבורם סדרת תמונות מפחידות ומרהיבות בין שמים לארץ.

צילומי חתונה מופרעים 7צילומי חתונה מופרעים 6 צילומי חתונה מופרעים 8 צילומי חתונה מופרעים 10 צילומי חתונה מופרעים 11 צילומי חתונה מופרעים 12

ואיך מוכרים לזוגות את החוויה הזאת? עם סדרת הצילומים האלה בכיכובה של דוגמנית מקועקעת בשמלה אדומה. זהירות! התמונות עשויות לגרום לכם לפחד גבהים.

צילומי חתונה מופרעים 9 צילומי חתונה מופרעים 14 צילומי חתונה מופרעים 15 צילומי חתונה מופרעים 16 צילומי חתונה מופרעים 17 צילומי חתונה מופרעים 18 צילומי חתונה מופרעים 19 צילומי חתונה מופרעים 20 צילומי חתונה מופרעים 21 צילומי חתונה מופרעים 22 צילומי חתונה מופרעים 23

אם אהבתם את הצילומים האלה, כדאי לכם להביט גם בתמונות המדהימות של הבחור הזה שמצלם חתונות מבעד לעיניהם של האורחים. כל התמונות כאן.

דרך העיניים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...