פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ברחבי העולם: היכן ניתן למצוא את חיות הפלא?

ביקור ביעד אקזוטי בחו”ל הוא הזדמנות טובה לראות בעלי חיים נדירים בסביבתם הטבעית. מה אפשר למצוא ביבשת אפריקה, למה שווה לצאת להפלגה בקוטב הצפוני ואיך מתפנקים באיים הקנריים? הנה כל התשובות

הסרט “חיות הפלא והיכן ניתן למצוא אותן” גרם להרבה ילדים ומבוגרים ברחבי העולם לגלות סקרנות לגבי סביבת המחייה הטבעית של בעלי חיים אקזוטיים. כתוצאה מכך החלו גם הורים לברר לגבי יעדים מיוחדים שבהם ניתן לפגוש את בעלי החיים, לראות מה עובר עליהם ולנסות להבין מה אפשר לעשות כדי לשמור עליהם לעוד שנים רבות.

מסתבר שהיעדים האלה הרבה יותר נפוצים מכפי שנהוג לחשוב ורק צריך לשמור על ראש פתוח לפני שמתכננים את הביקור בהם:

הכל מתחיל ביבשת אפריקה

אפריקה היא היבשת שבה מתחיל סיפורו של האדם, אז אין פלא שיש בה מגוון עצום של בעלי חיים. טיול ספארי באפריקה למשל נותן למשפחות הזדמנות לראות מקרוב מאות סוגים של בעלי חיים שונים.

אפשר להתחיל את הטיול בטנזניה כדי לרדת לתוך הלוע המפורסם של הר הגעש נגורונגורו ולפגוש בתוכו מעל 25 אלף בעלי חיים גדולים, או להמשיך לעומק היבשת עם סיור ספארי קלאסי בין פילים, אריות ונמרים. חוץ מזה, בשמורת סרנגטי שבטנזניה יש ערבות אינסופיות שבהן ניתן להתחקות אחר מסלולי הנדידה של בעלי חיים ולהרגיש כמו בסרט טבע של ה-BBC.

בין ימים ויבשות: הפלגה לקוטב הצפוני

יש הרבה בעלי חיים שמחלקים את השגרה שלהם בין הים ליבשה, ואותם אפשר לראות בעיקר במהלך הפלגות לקוטב הצפוני. טיול של 14 יום בדרך כלל מספיק כדי לפגוש דובי קוטב וסוגים שונים של ציפורים ארקטיות, ובתנאי מזג אוויר מסוימים ניתן לשדרג את המסלול עם טיסת מסוק לחוויה מסעירה במיוחד.

הפלגה לקוטב הצפוני מתחילה בהלסינקי, בירת פינלנד, וממנה ממשיכים בטיסה לעיר מורמנסק בצפון רוסיה. ההפלגה היא בתוך האוקיינוס הארקטי ויש סיכוי גבוה גם לראות דולפינים או לוויתנים. בקוטב הצפוני עצמו נערכת עצירה שבמהלכה ניתן לרדת, ללכת על הקרח ולהרגיש כמו מגלי ארצות מעולם עתיק יותר.

האופציה המפנקת של האיים הקנריים

לא חייבים לוותר על תנאים מפנקים כדי לפגוש בעלי חיים אקזוטיים ויש הרבה שמחכים לכם באיים הקנריים. האיים ממוקמים מול החוף הדרום-מערבי של מרוקו ויש בהם תנאי אקלים שמאפשרים את היווצרותה של מערכת גיאולוגית ייחודית. כמו כן, מדובר בקבוצת איים געשיים ולכן גם במקום המפלט של תיירים שמעדיפים אקלים חם.

היעדים הכי מומלצים לטיול באיים הקנריים הם טנריף, גרנד קנרייה ולה גומרה. אפשר לתאם את הטיול באיים הקנריים לכל אורך השנה ולהגיע עם ילדים. רצוי לתכנן מראש את אופי הטיול וכך לנצל כל רגע פנוי באחד המקומות היפים בעולם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...