פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: כך נראים חייו העצובים של הבחור שמפליץ בכל פעם שהוא מתרגש

יש באג אחד מאד מעצבן במערכת ההפעלה של הגוף האנושי שאפילו האבולוציה לא ממש הצליחה לפתור אותו. טוב, יש הרבה באגים כאלה, אבל אנחנו מתכוונים ספציפית לזה שגורם לתגובות פיזיות לא הכי מחמיאות בזמן שמתרגשים ממשהו: לגמגם, לדבר שטויות, לצחקק, להזיע ועוד שלל התנהגויות לא הכי סקסיות.

ויש גם את הסרטון הזה המשעשע, שנקרא “התרגשות” והוא על בחור עם תגובה די קיצונית להתרגשות ולחץ. כן, ניחשתם נכון, הגיבור שלנו מגיב למצבים האלו באמצעות המעיים שלו – הוא פשוט מפליץ, או בעברית צחה: עושה פוקים. בסרטון המצחיק והמרגש הזה, אנחנו נחשפים לחייו האומללים של האיש המתרגש המשחרר גזים בעל כורחו בראיון עבודה, בדייט עם בחורה, כשעושים לו מסיבת הפתעה והכי גרוע – כשהוא מקבל יד טובה בפוקר (ו… הלך הכסף).

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

בסוף הגיבור הטראגי שלנו נאלץ להתחתן עם אישה שלא מרגשת אותו ולעבוד בעבודה שלא מרגשת אותו ואתם ממש רוצים לשלוף את הארנק ולתרום לארגון המפליצים מהתרגשות, וכנראה שדי בצדק.

מי שיצר את הסרטון המשעשע הזה הם אביחי נזרי ואיתן ורדי. השחקן שמגלם את הפלצן הוא תומר אבני, שאנחנו מקווים שעבורו לא מדובר בסיפור חיים אמיתי (למרות שביוטיוב מצוין שמדובר בסרט דוקומנטרי!).

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...