מתיחה אדירה: גרמו לחבר השתיין לחשוב שהתעורר מתרדמת של 10 שנים

במהלך השיטוטים האינסופיים שלנו ברשת, נתקלנו בשנים האחרונות באינסוף מתיחות משעשעות ברשת, אולם, המתיחה הבאה היא ללא ספק אחת האכזריות והמושקעות בהם נתקלנו.

לטום מייב, הבחור האחראי על המתיחה הבאה, יש חבר שנוטה להגזים עם הרגלי השתיה שלו. לאחר הפעם החמישית בה נתפס שותה ונוהג תחת השפעת אלכוהול כבדה ולאחר המון מקרים בהם שתה את עצמו לדעת, החליטו טום ומשפחות של החבר ללמד אותו לקח שלא ישכח כל ימי חייו, באמצעות מתיחה מתוחכמת ומצחיקה, שהייתה גורמת לכל אחד מכם לאבד את זה.

חבורת המותחים התארגנה והכינה הכל לרגע בו החבר שוב יקרוס תחת האלכוהול. כשזה התלף אחרי עוד ערב של שתיה מוגזמת, ניתן האור הירוק להריץ את המתיחה. משפחתו של הנמתח הסיעה אתו כשהוא מעולף למשרדו של טום, משרד שהפך לכאורה לחדר בבית חולים. כשהנמתח התעורר משנתו העמוקה בבוקר שאחרי, הוא גילה להפתעתו שהוא מחובר למכשירים במה שנראה כמו בית חולים, כשהרופא מבשר לו שזה עתה התעורר מתרדמת של עשר שנים אחרי שהיה שותף לתאונת דרכים אי שם בשנת 2013, ושמשפחתו בדרך לבי תהחולים.

בנוסף להשקעה בתפאורה, הקליטו החברים גם מהדורת חדשות פיקטיבית בכיכובה של קריינית החדשות איימי נוזו, ששודרה במקביל בטלויזיה ב”חדר בית החולים”, בה הקריאה ידיעות פיקטיביות על מיילי סיירוס, על יציאה מהארון של ג’סטין ביבר ועל כך שנשיאת ארצות הברית הילרי קלינטון מאיימת לתקוף את קנדה.

כמובן, בכל הזמן הזה, מרגע שהתעורר ועד חשיפת המתיחה, הבחור הנמתח בהלם מוחלט, מתקשה להבין מה קורה, וממעט להוציא מילים מפיו. בסוף המתיחה, אחד ה”רופאים” נכנס לחדרו ומתעמת איתו בנוגע לבעיות השתיה שלו.

בשורה התחתונה, ייתכן כי ניתן היה לערוך ולבצע את המתיחה הזו באופן מצחיק הרבה יותר, אך צריך לזכור כי מדובר כאן בנושא רציני, ובבעיה רצינית אותה ביקשו לפתור חבריו ומשפחתו של הנמתח. בכל אופן, אל תנהגו ותשתו, אתם עשויים לסיים את הערב כקרבן מתיחה אכזרית.

חבר שתויחבר שתוי 2

לייק לפטריה בפייסבוק