פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קרחנה בסגנון מזרח אירופאי: נבחרת אנגליה מתכוננת ליורו

בכל טורניר גדול, המונדיאל או היורו, המתרחשים אחת לארבע שנים במרווח של שנתיים אחד מהשני, התקשורת האנגלית מסמנת את נבחרת אנגליה כאחת המועמדות הלגיטימיות להתחרות על התואר הנכסף. אז מה אם עברו עשרות שנים מהזכייה האחרונה של אנגליה בתואר חשוב כלשהו, ואז מה אם לבם של האוהדים האנגלים מתנפץ לרסיסים בכל טורניר מחדש. ציפיות לא עולות כסף וכך גם גניבת דעת.

סוכנות ההימורים הבריטית Paddy Power השיקה לאחרונה קמפיין חדש בו היא מציעה מגוון דרכים באמצעותן תוכל הנבחרת האנגלית להתכונן למשחקי היורו כמו שצריך, ואולי הפעם לא לעשות במכנסיים. בפרסומת החדשה של סוכנות ההימורים, מציעה סוכנות ההימורים לשחקנים הכנה מקורית: מסיבת טבע בסגנון מזרח אירופאי. בפרסומת, נראים כפילים דיי מצחיקים של כוכבי נבחרת אנגליה כשהם מתקרחנים ביער בריקודים אקזוטיים, אלכוהול והרבה שמח, הכל כדי שהנבחרת לא תחזור עם הזנב בין הרגליים.

ב- Paddy Power רקחו קמפיין לא רע שמעודד את האנגלים להמר בעד הנבחרת שלהם, וזו הרי סיבה למסיבה לסוכנות ההימורים, שכן אם אנגליה תעבור את שלב רבע הגמר תהיה זו סנסציה, ובמידה וכצפוי זה לא יקרה, הרבה כסף יישאר אצלם בקופה. יופי של דיל.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...