מצחיק: קמפיין חיפוש העבודה הויראלי של אדם

עד גיל 9, חלם אדם פצ’יטי, בן 24 מאוסטרליה, להיות מתאבק. כמו כל הילדים בגילו, גם הוא צפה בשידורי ה-WWE, והעריץ את המתאבקים השונים. שנים מאוחר יותר, יבין אדם שהיאבקות היא ממש לא בשבילו, אבל לזה עוד נגיע בהמשך. עם השנים התחלפה האהבה של אדם להיאבקות באהבה למדיה ולכל מה שקשור בה. לכן, זה מספר שנים, מחפש אדם עבודה בתחום הטלוויזיה, האינטרנט, הרדיו או העיתונות.

לצערו של אדם, כשאלפי אנשים באוסטרליה שולחים מועמדות לאותה המשרה, הסיכויים להתקבל אינם גבוהים במיוחד, ובהתאם לכך, קיבל אדם מאות דחיות ממעסיקים אליהם העביר את קורות חייו. כמוצא אחרון, החליט אדם להקים אתר אינטרנט שהוא מעין כרטיס ביקור מלא תוכן, בו אדם מציע את עצמו ומבקש מהעולם: תנו לי עבודה.

אתר האינטרנט שהקים אדם, הוא המשך לקמפיין אותו התחיל כבר מספר שבועות לפני, כשבזבז את כל הכסף שלו על מספר שלטי חוצות משעשעים, עליהם נכתב: “בזבזתי את 500 הדולר האחרונים שלי על השלט הזה. תנו לי עבודה!”.

באתר המאוד מצחיק שלו, מציג אדם סרטון בכיכובו בו הוא פונה אל המעסיקים הפוטנציאלים, מספר על עצמו ועל מעלליו ומתחנן שיעסיקו אותו. בנוסף, מציג אדם פרויקטים שונים שיצר, ביניהם  סרט תיעודי משעשע המתעד את מסעו של אדם אחרי חלומו להיות מתאבק, כאשר יש לו חודש להכין את עצמו לקרב מול מתאבק אמתי באולם מלא קהל (מומלץ).  הסרט זכה למעל מאה אלף צפיות ביוטיוב והוקרן בפסטיבלים רבים.

צפו בתקציר כואב מאוד מתוך הסרט התיעודי של אדם PinFall

בעבר, כבר הריץ אדם תעלול ויראלי, כשפרסם מודעת Wanted (מבוקש) המציגה את נערת החלומות שלו, בחורה ממושקפת ודי מכוערת, אותה  הכיר באחד החלומות שלו, התאהב בה, וכל מה שהוא זוכר ממנה זה הציור המופיע במודעה. העובדה שאין באמת בחורה כזו לא הפריכה לכלי התקשורת לסקר את העניין, ואדם אף הוזמן לתכנית הבוקר האוסטרלית, כדי לספר על חיפושיו אחר נערת החלומות המכוערת והדמיונית.

צפו באדם מתארח בתכנית הבוקר

כעת כאמור, מנסה אדם את מזלו באמצעות האתר שהקים, ומקווה שקורות החיים המשעשעות שלו המוצגות לראווה לעיני העולם, יגרמו למעסיק פוטנציאלי להידלק עליו וסוף סוף להעסיק אותו באחת המדיות הפופולריות.

אדם הוא כנראה לא הראשון ולא האחרון שמנסה את מזלו בחיפוש עבודה על ידי אתר יעודי או סרטון רשת שאולי יהפוך לויראלי וימשוך אש לכיוונו, אך הוא ללא ספק אחד המקוריים, היצירתיים והמעט מופרעים שבהם.

לייק לפטריה בפייסבוק