אמיליה קלארק חשפה את העבודה החדשה שלה שהולכת להכניס לה הרבה יותר כסף ממשחקי הכס

חשבתם שלגלם את דאינריז טארגאריין בסדרה משחקי הכס היה שיא הקריירה של השחקנית אמיליה קלארק? טעיתם בגדול, השחקנית חשפה לאחרונה את הפרויקט הגדול הבא שלה. צוות הפטריה מפרגן.

אמיליה קלארק היא ללא ספק אחת השחקניות החביבות על צוות האתר ויצא לנו לא פעם לכתוב עליה, לרוב כמובן בנושאים הקשורים לתפקיד אותו היא מגלמת בסדרה משחקי הכס (דאינריז טארגאריין), אך מדי פעם גם על דברים בולטים נוספים שהיא עושה על הדרך. לאחרונה אמיליה קלארק השתתפה בסרטון משעשע במיוחד בו היא חושפת לעולם את הפרויקט הגדול הבא שלה, אחרי משחקי הכס, פרויקט שהיא אומרת שיגדיר מחדש את הקריירה שלה. 

השחקנית האנגליה בת ה-32 הוכיחה לאורך השנים שיש לה כישורים קומיים מעולים כמעט כמו הכישוריים הדרמטיים שלה, אותם יצא לנו לראות אינספור פעמים במשחקי הכס. לאחרונה היא השתתפה במערכון של מגזין “ואנטי פייר” וחשפה בפני הצופים את היעוד האמיתי שלה, יעוד שיכניס לה הרבה יותר ממה שהיא עשתה במשחקי הכס – שזה מסתבר להצטלם לתמונות גנריות של מאגרי תמונות בתשלום.

מדובר כמובן בסרטון הומוריסטי של “ואנטי פייר” שלועג לתמונות המטופשות שכולנו מכירים ממאגרי תמונות בתשלום ועל הדרך נותן לנו עוד הוכחה לכישרון הקומי הנהדר של אמיליה קלארק. מוזמנים לבדוק את התמונות הגנריות המעולות שלה, שגרמו לגולשים רבים להציע לה לשקול הצטרפות לצוות השחקנים של הסדרה “המשרד”, כמו כן אתם יכולים גם לגלול למטה לסוף הפוסט על מנת לצפות בסרטון המלא.

בנוסף אם בא לכם לצחוק קצת מוזמנים לבדוק כתבה שפורסמה לאחרונה על התמונות הכי מצחיקות שאנשים מצאו במאגרי תמונות כאלה.

אמיליה קלארק - מאגרי תמונות בתשלום
קרדיט: Vanity Fair
אמיליה קלארק 1 - מאגרי תמונות בתשלום
קרדיט: Vanity Fair
אמיליה קלארק 2 - מאגרי תמונות בתשלום
קרדיט: Vanity Fair

מוזמנים לצפות בסרטון ולשפוט בעצמכם…


מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק