המעריצים של האנטומיה של גריי עומדים לצד אלן פומפאו אחרי הציוץ השנוי במחלוקת שלה

כוכבת הסדרה האנטומיה של גריי, אלן פומפאו, התארחה לאחרונה בתכנית האירוח האינטרנטית, הנקראת Red Table Talk בהנחיית ג’יידה פינקט סמית’, וילו סמית’ (הבת שלה) ואמא שלה – אדריאן בנפילד-נוריס. למי שאולי אינו מכיר, מדובר בתכנית ראיונות פופולרית, בפייסבוק Watch אשר מארחת בכל פעם דמות מפורסמת אחרת שמגיעה לבית משפחת סמית’ ויושבת לשיחה מעמיקה עם בנות המשפחה.

הראיון עם אלן פומפאו היה מעניין ומוצלח במיוחד וכלל נושאים חשובים כמו יחסים בין-גזעיים, הורות, קריירה והאנטומיה של גריי. פומפאו פתחה את ליבה על החוויות האישיות שלה בתור אישה אשר נשואה לגבר אפרו-אמריקאי וההתמודדות שלה בתור אמא לבנה לילדות “חומות” אשר נולדו לאמא לבנה ואבא שחור.

 

View this post on Instagram

 

I wanna thank @ellenpompeo for blessing the table this week with such a candid conversation. What I love about Ellen is that she’s willing to sit in the fire and burn if need be. She knows conversations about race are risky and aren’t without criticism.  She also knows that’s she’s learning along the way HOW to talk about race (like we all are) and will sometimes make mistakes a long the way (like many of us do). BUT… she’s not afraid and is willing to learn, she’s willing to fight, she’s willing to listen, she’s willing to understand, and she’s willing to take responsibility. In my eyes, her commitment and FEARLESSNESS makes her a gangsta’ ally in the mission to unify 🙌🏽✨Her episode is streaming now- link in profile @redtabletalk #RedTableTalk 📸 @stanevansphoto

A post shared by Jada Pinkett Smith (@jadapinkettsmith) on

לקראת סיום הראיון (שערך 25 דקות) פומפאו התייחסה בקצרה בין היתר גם ליחסים שלה עם כוכב הסדרה לשעבר פטריק דמפסי (ד”ר דרק שפרד), או יותר נכון לחוסר היחסים ביניהם, היא סיפרה שלמרות השנים המשותפות על הסט – היא ודמפסי לא החליפו מילה מאז שהוא עזב את הסדרה בשנת 2015. הסיבה לכך לא היתה קשורה לחתול שחור שעבר בין השניים, היא סיפרה שאין לה אף רגש רע כלפיו. הוא שחקן נפלא והם עשו יחד את הטלוויזיה הכי טובה שאפשר. מדובר באיש כישרוני ואלה היו 11 שנים מדהימות.

ההתייחסות הקטנה הזאת לפטריק דמפסי כמובן גררה אחריה אינספור כתבות של אתרי רכילות, שכמו שאתם בטח יודעים מחפשים כותרות מהירות שיכניסו כמה שיותר אנשים לאתר ותמיד ימצאו משפט קטן ולא ממש רלוונטי ויהפכו אותו לכתבה שלמה על כלום ושום דבר. כאמור אחרי הראיון אינספור אתרים כאלה העלו כתבות עם כותרות בסגנון “אלן פומפאו ופטריק דמפסי לא מדברים מאז שהוא עזב את האנטומיה של גריי”. הדבר הכעיס מאוד את פומפאו מכיוון שהיו כל כך הרבה נושאים חשובים שעלו בראיון שלה וזה מה שבחרו להתמקד בו.

הכוכבת אשר ידועה בתור מישהי שלא נשארת חייבת כשיש לה מה להגיד שיתפה בטוויטר שלה את אחת מאותן כתבות והוסיפה “היי הנה ההצעה!! אולי אתם צריכים שם להפסיק לשתות אלכוהול ולשים לב לשיחה האמיתית והחשובה שהתרחשה בראיון?” יחד עם כמה אימוג’יז של יין אדום וסמיילי קורץ.

הציוץ של פומפאו:

מעריצים רבים לא הסכימו עם אלן פומפאו וחשבו שהיא קצת עברה את הגבול עם הציוץ הזה, לטענתם מכיוון שהיא נחשבת לדמות ציבורית שמעניינת מיליוני אנשים, זה רק הגיוני שאנשים יהיו צמאים לדעת גם על היחסים שלה עם אדם שהיה חלק משמעותי בחייה המקצועיים, ומה הסיבה לעובדה שהם לא מדברים. אך נראה שעיקר התגובות בטוויטר תמכו בציוץ של פומפאו והסכימו איתה שזה היה לא רלוונטי אייטם סביב כלום ושום דבר, במיוחד לאור העובדה שהוא לא התייחס בכלל לשאר הדברים החשובים שנאמרו בראיון.

מוזמנים לצפות כאן בראיון המלא עם אלן פומפאו בתכנית Red Table Talk

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק