כוכבת האנטומיה של גריי היא האישה שמרוויחה את המשכורת הכי גבוהה בטלוויזיה

אלן פומפאו, כוכבת הסדרה "האנטומיה של גריי", היא השחקנית שמרוויחה הכי הרבה כסף בטלוויזיה כיום. בראיון שנתנה לאחרונה היא מספרת על מאבקי השכר שהיו לה בדרך וחוסר השיוויון שיש בתעשייה בין גברים לנשים.

אם גם אתם אוהבים את הסדרה האנטומיה של גריי תשמחו לדעת עובדה קטנה ומעניינת שהתפרסמה לאחרונה, מסתבר שהכוכבת הראשית של הסדרה, אלן פומפאו, אשר מגלמת את דמותה הנצחית של ד”ר מרדית’ גריי, היא השחקנית בעלת השכר הגבוה ביותר על מסך הטלוויזיה כיום. מדובר בסכום אסטרונומי של 575,000 דולר לפרק, שמסתכמים ב-20 מיליון דולר לעונה שלמה של האנטומיה של גריי. פומפאו חשפה לאחרונה, בצעד מאוד לא שגרתי, את המשכורת הרשמית שלה, אותה היא מקבלת מהסדרה. היא אומרת שמדובר בעוד צעד חיובי קדימה עבור נשים.

לאחרונה אלן פומפאו התארחה אצל ג’ימי קימל, היא סיפרה לו את העמדה שלה בכל הנוגע לחשיפת המשכורת שלה והעובדה שהיא השחקנית שמרוויחה הכי הרבה דינרוס בטלוויזיה. היו בראיון הזה הרבה קטעים מעצימים ומעניינים שהיא העלתה, לטענתה של פומפאו נשים צריכות לדעת להיות יותר טובות בלבקש את מה שגברים יודעים לבקש. היא הוסיפה כמו כן שהיא מקווה שעצם העובדה שהיא מדברת בפומבי על המאבקים שהיו לה בעבר לשיוויון השכר בינה לבין כוכב עבר של הסדרה (פטריק דמפסי) יעזרו לנשים אחרות לדרוש את מה שמגיע להן, ושיתייחסו אליהן באותו האופן של שחקנים גברים.


 

נשים צריכות לדעת לדרוש את מה שמגיע להן ולא להמתין שיתנו להן את זה, כי מגיע להן, זה לא עובד ככה. אני חושבת שממש כמו שאפשר לנופף באצבע מאשימה לאחרים ולצעוק “אתם לא מתייחסים אלינו באופן שווה” אנחנו צריכות לנופף את אותה האצבע אל עצמנו ולשאול בכנות “האם ביקשנו את מה שמגיע לנו? האם השמענו את קולנו והיה לנו את “החוצפה” לבקש מה שגבר היה מבקש? אנחנו חייבות לדעת לגעת במקומות הללו, אבל לפעמים אנחנו מתביישים, או מפחדים להיראות כאנשים בעייתיים.

פומפאו חשפה לאחרונה בראיון למגזין “הוליווד ריפורטר” את השכר שהיא מקבלת מהסדרה וכמו כן את המאבקים שהיא עברה על מנת להגיע לשכר הזה. בין היתר היא חשפה בראיון למגזין שהמפיקים של הסדרה השתמשו לאורך העונות בשחקן המאוד האהוב פטריק דמפסי, שגילם את דמותו של ד”ר דרק שפרד, כקלף מיקוח נגדה במאבקי השכר שלה, היא מספרת שאמרו לה “אנחנו לא באמת צריכים אותך, יש לנו את פטריק”. כשדמפסי החליט לעזוב את הסדרה זה היא הרגע המכונן שלה בו היא ידעה שלא תהיה להם ברירה אלא להיענות לדרישות השכר שלה.

רגע לפני סיום מוזמנים לענות על סקר קטן בנוגע לסדרה האנטומיה של גריי

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק