המצעד של ריגבי: 3 הפרסומות המוצלחות של השבוע

רובנו (כנראה החברים שלי ואני), מאמינים שפרסומות הן מקור הרוע בעולם, גרעין הרשע הגלקטי, שטיפת מוח מעיקה וסתם זבל ירוד שמנוון את המוח. עם זאת, זוהי מחשבה נפוצה רק משום שרוב הפרסומות שאנחנו נתקלים בהם ביום יום הן בדיוק מהסוג הזה, שנותן לחלק האפור במוח שלנו סטירה עם הצד המעליב של היד.

אני שמחה לבשר לכם משהו שאתם כבר יודעים, אבל אבשר אותו בכל מקרה בדרמטיות כי זה כיף –  יש בעולם פרסומות ממש טובות, כיפיות ומתוחכמות. פרסומות שאינן מזלזלות באינטליגנציה שלנו ומצליחות להעביר מסר, המלצה או להעלות מודעות למוצר עם הומור מצוין, מוזיקה מעניינת, אסתטיקה או טוויסט מגניב שלא משאיר ברירה אלא להתענג עליהן.

לכבוד הגילוי הלא מרעיש אך תמיד כיפי הזה, החלטתי להציג בפניכם את הבחירה שלי לשלושת הפרסומות שעשו לי נעים השבוע, לפי דירוג:

במקום השלישי:

פרסומת לחבילה הדיגיטלית של ה”סאן” הבריטי, SUN+, שמאפשרת לצפות בכל הגולים שפספסת בליגה, בכל מקום שתרצו. השאלה היא רק עד כמה זה בריא לכם.

במקום השני:

פרסומת לדוקטור מרטנס. אני יודעת, זוהי פרסומת היפסטרית לגמרי. איכשהו, חרף העובדה ואפילו בגללה, משהו בה הגניב אותי. קודם כל – הפסקול. בחירה פשוט מצוינת של שיר. שנית, משהו שם מרגיש קצת כמו “נקמת ההיפסטרים”, הקאמבק הגדול לכל העלבונות. “כן, אנחנו לגמרי היפסטרים וזה מה יש, תאכלו תחת.” חוץ מזה, אני אוהבת את הסלוגן והרעיון המרכזי של הקמפיין – What do you stand for?  משחק מילים לא מאולץ שהופך את ההצהרה האופנתית לאג’נדה.

ובמקום הראשון!

זה עשוי כל כך טוב שקצת נמסתי מבפנים ורציתי לחבק את המסך. לא אכביר במילים, רק כמה דברים: פרסומת לנעלי הספורט של “ג’ורדן” (כן, על שמו של מייקל), בלייק גריפין הוא אחד השחקנים החמים ב-NBA ” ו”דוקטור” דריל דרייק הוא אחד הדברים הכי קולים וחמודים שראיתי לאחרונה. תבלו


אלינור שריקי היא קופירייטרית ובזמנה הפנוי עושה טוויטר, אינסטגרם, מוזיקה, רדיו ובעיות. קליק לפייסבוק
אלינוריגבי

לייק לפטריה בפייסבוק