פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אלידור דלתות כניסה – מפעל ישראלי בסטנדרטים אירופאיים

כולנו מכירים את ההבדלים בין הסטנדרטים במדינות השונות. החל מחברות הנמצאות במקומות שונים בסין המציעות מחירים נמוכים במיוחד למוצרים בעלי איכות ירודה. עד למוצרים יקרים באיכות שוויצרית וגרמנית שמופצים בעולם.

בתחום הדלתות, כמו תחומים רבים אחרים, קיים גם הבדל בין האיכות המתפשרת יחסית של החברות הסיניות לזו האירופאית. עם זאת, כאשר מפעל מחליט לייצר את מוצריו באיכות גבוהה, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים והקפדה על הפרטים הקטנים, הוא יצליח בכל מקום בעולם. גם בארצנו הקטנה, מפעל אלידור דלתות כניסה מהווה דוגמה מצוינת לכך.

בואו להתרשם ממבחר ענק של דלתות כניסה באתר

https://www.elidoor.co.il/entrancedoors/

Credit: Freepik

אלידור דלתות כניסה – הרבה יותר מדלת

כאשר מביטים בקטלוג של אלידור דלתות כניסה הדבר הראשון שרואים הוא כמובן המגוון הרחב. מדובר במפעל וותיק באזור הצפון שמייצר לאורך השנים מאות דגמים שונים של דלתות העשויות מפלדה ואלומיניום. מוצרים שמשלבים מספר חומרי גלם כמו זכוכית ואפילו ריקועים מיוחדים ממתכת. חלק מהפריטים שניתן לראות מזכירים ממש יצירת אומנות שתוכננה ביד אומן. עם טקסטורות ושרטוטים שקשה למצוא בכל מקום.

לא בכדי, המפעל הפך עם השנים לשם נרדף לאיכות וגימור שהופכים כל מבנה למיוחד במינו. ניתן לראות זאת גם בקולקציות המיועדות למשרדי הייטק, לבתי־כנסת ומוסדות ציבור ואפילו לדירות יוקרה בכל הארץ. משווקים המפיצים את המוצרים מתקינים אותם עבור הלקוח.

פטנט יחודי שמקל על ההתקנה של הדלת

אחרי שהבינו במפעל כי יש דרך נכונה יותר לבנות את הדלת ולהתקינה, הם אפילו רשמו פטנט יחודי על שמם והוסיפו לדלתות הכניסה.

כך, במקום להסתפק רק בעיצוב וייצור, הם שיפרו למעשה את התעשייה כולה, והציגו כיצד גם במוצר פשוט כמו דלת תמיד אפשר לחדש ולשנות.

הוספה של סורגים לדלת – לעמידות גבוהה

עוד נושא שהחליטו לא להתפשר עליו בחרה הוא הוספה של סורגים לדלת באיכות גבוהה. כזו שתוכל לעמוד מול נזקי מזג האוויר מחד, וסכנה של פריצה מאידך. שכן, כאשר מוסיפים זגוגית לדלת עצמה, לא משנה עד כמה היא עוצמתית פורץ יכול לחדור לבית.

לכן, באמצעות סורגים דקורטיביים הדלת יכולה להשתלב טוב יותר במבנה ולעצור פורצים.

הפרזול

לצד כל היתרונות שציינו, חשוב גם לבחון את הפרזול היחודי שמציעה החברה. מבחינת המנעולים השימוש הוא בעיקר במוצרים קיימים של חברה מובילה במשק. הידיות, המעוצבות בקפידה, מותאמות לכל אחת מהדלתות. גם בתוך המוצר עצמו תוכלו למצוא את החיבורים ההופכים כל אחת מהדלתות הללו לעוצמתית במיוחד.

הצבע – מגוון וטכנולוגיה חדשנית

כאשר אנו מביטים במוצר עיצובי, חלק בלתי נפרד ממנו הוא גם הצבע. מלבד מניפת הצבעים המרשימה שמציעה החברה, תהליך הצביעה עצמו הוא מעניין במיוחד. הוא מבוצע בשיטה אלקטרו־סטטית, הגורמת לרסיסי הצבע להיות חלק בלתי נפרד מהחומר ממנו מורכב החלק החיצוני של המוצר. לכן, אם אתם רואים דלת שחורה, אדומה או לבנה, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שזה יהיה הצבע שלה גם בעוד מספר שנים, כאשר העמידות שלו גבוהה בהרבה בהשוואה לצביעת המתכת בטכנולוגיה אחרת.

כך בזכות סימפוניה של מחלקות שונות העובדות בשיתוף פעולה זו עם זו, המפעל יוצר יצירת אומנות יחודית בכל דלת. החל מהרקיעה של יריעות הפלדה המשמשות לבנייה של החלקים החיצונים וכלה בגימורים הסופיים.

לסיכום, היום, מי שמחפש את הדרך הטובה ביותר להוסיף לבית מראה יחודי, כבר אינו צריך לחפש רחוק. אלידור דלתות כניסה בצפון מפתיעה את מעצבי הפנים עם מוצרים יפים ואיכותיים כאחד. דמיינו כיצד גם דלת הכניסה שלכם תוכל להיראות כאשר תוסיפו לה את הטאץ’ האיכותי של יוצרי הדלתות במפעלי אלידור.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...