פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לא רק לסטיבן הוקינג – כסא גלגלים חשמלי

התניידות עם כסא גלגלים חשמלי לא שמורה רק למפורסמים ועשירים כמו סטיבן הוקינג, כי כיום ניתן להשיג אותם במחירים אטרקטיביים ולשפר משמעותית את איכות החיים. הנה כל היתרונות שיסבירו לכם למה כדאי להשקיע בהם

מבוגרים, קשישים ובעלי מוגבלות שנאלצים להתנייד עם כסא גלגלים זקוקים כל הזמן לשיפורים טכנולוגיים שיעזרו להם להתגבר על הקשיים. עד לפני מספר שנים למשל נהוג היה לזהות את הכסאות הממונעים עם מפורסמים ועשירים כמו סטיבן הוקינג, אבל מסתבר שלא מדובר על מוצר כל כך יקר.

הוצאה חד פעמית על כסא גלגלים חשמלי יכולה להפוך להשקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר, הניידות שמאפשר כסא הגלגלים החשמלי הופכת את חיי הנכים למעט קלים יותר. היא מונעת את הצורך בהפעלת כוח פיזי ומאפשרת לגמוע מרחקים גדולים ללא מאמץ. בטווח הארוך, הכסאות מאפשרים לבעלי מוגבלויות לשמור על סגנון חיים מסוימים ולהמשיך לבלות עם קרובים, חברים ובני משפחה.

היתרונות של כסא גלגלים חשמלי

מומלץ להיכנס לעובי הקורה על מנת לבדוק לעומק את היתרונות של כסאות גלגלים חשמליים. מבחינה טכנית, הכסא הממונע מאפשר תנועה מהירה יותר מכסא ידני וכך הוא משפר את הבטיחות של מבוגרים וקשישים או בעלי מוגבלויות. בעזרת כסא גלגלים חשמלי ניתן להתחמק מתאונות ולהשיג שליטה אופטימאלית עם מערכות היגוי מיוחדות.

כמו כן, הכסאות מצוידים במגוון רחב של עזרי נוחות ובטיחות. ברשימת האביזרים ניתן למצוא מוטות למניעת התהפכות, מערכת חשמלית למניעת פצעי לחץ, מערכות שמאפשרות כוונון עדין של המושב אחורה תוך שמירה על זווית קבועה בין המושב למסעד ועוד.

התאמה אישית היא חלק בלתי נפרד מהיתרונות של כסאות גלגלים חשמליים. ההתאמה האישית באה לידי ביטוי ביכולת לשאת משקל גבוה, בתחכום טכנולוגי יוצא מגדר הרגיל ובדגמים שמיוצרים לפי דרישות ספציפיות של הלקוח. מהבחינה הזו, אפילו חסרונות כמו מחיר גבוה בהשוואה לכסא הידני ומידות גדולות יותר לא אמורים לפגוע במערכת השיקולים.

767

התאמת הכסא לבית ולסגנון החיים

מי שרוצה ליהנות מהיתרונות של כסא גלגלים חשמלי צריך לבדוק האם הוא בכלל מתאים לבית ולסביבת המגורים שלו. חלל הפנים צריך לאפשר לבעל הכסא לנוע בחופשיות, בקלות ובצורה נוחה בין חדרי הבית והמפלסים. יש אמצעים מיוחדים שמסייעים לבעלי כסאות גלגלים בהתנהלות מן הסוג הזה ואפשר לשלב אותם גם בעיצוב הכללי.

שינויי פנים בדירה יכולים לעזור לבעלי כסאות גלגלים חשמליים לשלב בינם לבין אמצעי עזר אחרים. אלו יכולים להיות הליכונים ופרוטזות בחלל הפנים, או מעלון, רמפות ומעקות בשבילי גישה. התקנת מעלון מתבצעת על ידי אנשי מקצוע ובהתאם למידות הכסא ואופי החלל. בנוסף, כדאי להתייעץ עם מומחה להושבה או פיזיותרפיסט ולשמוע על מפרט טכני של דגמי כסאות הגלגלים המובילים.

7878

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...