פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סוכנות הדוגמנות הזאת מעסיקה רק אנשים "קשישים" מעל גיל 45 וכך נראות התמונות המדהימות שלהם

לאורך עשרות שנים קידשה תעשיית האופנה בעולם מראה מסוג אחד בלבד: דוגמניות צעירות ורזות. אז נכון, תמיד היו הבלחות פה ושם לטובת קמפיינים ספציפיים, אבל בתעשייה בה גיל 28 נחשב זקן, גם חריגות כאלו ואחרות לא ממש שינו את המצב. במהלך השנים האחרונות, לאור ביקורת ציבורית הולכת וגוברת כלפי תעשיית הפוטושופ והרזון, התפנה מעט מקום גם לדוגמניות במידות גדולות יותר וממוצאים אתניים מגוונים, וכעת, לפחות אם לשפוט על פי סוכנות הדוגמנות הרוסית זאת, הגיע הזמן לטפל גם בעניין הגיל.

אז בזמן שכוכבי הוליווד המתבגרים עסוקים בהזרקת בוטוקס, ניתוחים פלסטיים וניסיונות אינסופיים להיראות צעירים יותר, בסוכנות הדוגמנים "אולדושקה" (Oldushka) החליטו לעשות בדיוק את ההיפך ולהעניק במה דווקא לאותם מבוגרים שלא נותנים לזמן להשפיע עליהם ולא מנסים לעצור אותו בדרכים לא טבעיות. בסוכנות הדוגמנים הרוסית המיוחדת הזה מגייסים רק דוגמנים מעל גיל 45, כשרובם המכריע של המיוצגים בה חצו את גיל 60. הדוגמנית המבוגרת ביותר תחגוג השנה יום הולדת 85 בעוד הדוגמן הצעיר ביותר חצה את גיל 45

תאמינו או לא, לדוגמנים של סוכנות אולדושקה יש עבודה בלי סוף והם מגוייסים לקמפיינים רבים ברוסיה הפונים לקהל יעד שתואם את הגילאים שלהם, פלח נכבד מאוד מהאוכלוסיה שלרוב לא נלקח בחשבון בתעשיית האופנה. אספנו עבורכם 32 תמונות של כמה מהמיוצגים הבולטים של הסוכנות, כולל הגיל של כל אחד מהם. כפי שתוכלו לראות מדובר בחבורת אנשים שנראים מעולה וגילם הבוגר הוא דווקא זה שמעניק להם את הזוהר המיוחד הזה שרק שלוות נפש של אדם שעבר דבר או שניים בחייו יכולה לייצר.

טטיאנה נקליודובה, בת 61

אירנה בלישיבה, בת 70

ולנטינה יאסן, 62

סרגיי ארקטיקה, בן 45, עם ולנטינה יאסן

טטיאנה נקליודובה, בת 61

אולגה קונדרשבה, בת 71

ויקטור סוסנובצב, בן 73

סרגיי ארקטיקה, בן 45

טטיאנה נקליודובה, בת 61

ולנטינה יאסן, 62

אירנה דניסובה, בת 80

טטיאנה נקליודובה, בת 61

אולגה קונדרשבה, בת 72

נינה איבנובה, בת 75

ולריה, בת 79

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...