פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אנשים מבוגרים מביטים בהשתקפות הצעירה שלהם בסדרת תמונות עוצמתית ומרגשת

לא משנה אם אתם בני 25, 30 או 40, כמעט כולנו מוצאים את עצמנו לעיתים קרובות מתגעגעים לתקופה בה היינו מעט צעירים יותר. זהו דרכו של עולם. הזמן חולף במהירות, המראה שלנו משתנה וגם אם אנחנו הופכים על הדרך לחכמים ובוגרים יותר, תמיד חבוי בנו החלום הזה, לחזור למה להיות מי שהיינו אז, לפני X שנים. עכשיו, קחו את התחושה הזאת שתוקפת אתכם מדי פעם, ונסו לדמיין כיצד תרגישו כשתעמדו מול המראה בעוד 40 שנה.

סדרת התמונות הנפלאה "Reflections from the past" (השתקפות מהעבר) שיצר הצלם טום האסי המתמחה בצילום מסחרי ופרסומי, מציגה 15 תמונות מרגשות, מטלטלות וסוחפות בהן מופיעים קשישים שניצבים מול מראה או חלון בשלל סיטואציות שונות ומסתכלים במבט מהורהר ונוגה על ההשתקפות של הגרסה הצעירה שלהם, תמונות שמזכירות לנו שיום אחד, גם אנחנו נגיע לגיל הזה. הרעיון לצילום התמונות הללו עלה במוחו של האסי כששמע קשיש יוצא מלחמת העולם השנייה שחדד יום הולדת ואמר: "אני לא מאמין שאני כבר בן 80. אני מרגיש כאילו הרגע חזרתי משדה הקרב, אבל אני מביט במראה ורואה שם אדם זקן".

אם חלק מהתמונות הללו נראות לכם מוכרות, אתם לא טועים. סדרת התמונות פורסמה לראשונה לפני כשנתיים, ב-2013, וחלק מהתמונות פורסמו גם כאן באתר. מאז זכו התמונות בלא מעט פרסים ופורסמו בגרסאות שונות רבות ברחבי הרשת. בנוסף, בזכות העוצמה הרבה שלהן, שימשו התמונות כחלק מקמפיין של חברת התרופות השווייצרית Novartis לתרופה בשם Exelon Patch המסייעת לטיפול במחלת האלצהיימר והקמפיין זכה בפרס מטעם איגוד הפרסום האמריקאי באותה השנה. הנה התמונות לפניכם.

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...