פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

5 סיבות להכרות בגיל השלישי

הייתה לכם אהבה גדולה, חשבתם שזה לנצח אך החיים גרמו לה להסתיים ויחד איתה גם לזוגיות שלכם, ואולי בכלל עוד לא מצאתם את האחד שימלא את ליבכם ולרגע כבר חשבתם שבגלל שאתם בגיל השלישי בחייכם אין כבר טעם לחפש? אז הרשו לנו לעצור לכם את המחשבה הזאת ולהציג בפניכם מספר סיבות למה כדאי להכיר בגיל השלישי ואיך עושים זאת.

Credit: Freepik

5 סיבות להכרות

הכרויות לגיל השלישי הם כבר ממזמן לא משהו שצריך להתבייש בכך, להפך 5 הסיבות האלו יסבירו לכם למה דווקא בגיל השלישי כדאי להכיר ולמצוא זוגיות.

  1. אריכות ימים – יש האומרים כי זוגיות היא דרך מעולה לאריכות ימים, כי כשאנחנו מאושרים אנחנו מפרישים אנדורפינים שנותנים לנו כוח לקום כל יום מחדש מלאים בכוחות ועוצמות בשביל שנוכל להיות שם עבור בן זוגנו.
  2. העצמה – זוגיות טובה ובריאה יכולה להעצים אותנו ולהעניק לנו ביטחון עצמי גבוה יותר מה שיאפשר לנו להרגיש בטוחים יותר בעצמנו ולבצע החלטות בביטחון ובפחות חשש ממה שהיינו קודם לכן.
  3. הפגת תחושת הבדידות – זוגיות ממלאת את המרחב האישי שלנו והופכת אותו לפחות בודד. עצם העובדה שיש לנו אדם נוסף לצדנו לחלוק אותו את התחושות, הרגשות והרגעים השונים בחיינו מונע מאיתנו להרגיש בודדים
  4. אהבה – רגש האהבה הנובע מבן הזוג ממלא אותנו בכוח ועוצמות ובתחושה של אושר. הרגשות הזה שמציף אותנו מאפשר לנו לעשות דברים שהיינו נמנעים מהם.
  5. דאגה – זוגיות בגיל זה מורידה את הלחץ והדאגה שאנו חשים כלפי ילדנו ומאפשרת לנו לחלוק את הדאגה הזאת עם מישהו נוסף. הגוף והנפש שלנו בריאים יותר כשיש פחות לחץ.

כלל הסיבות למציאת זוגיות בכל גיל הם פחות או יותר דומות וסופם אפשר להבין כי המטרה המרכזית היא למצוא אהבה מה שמוביל לאושר, לקרבה, לחוסר בדיות ובסופו של דבר לחיים ארוכים ומאושרים.

איפה מוצאים זוגיות בגיל השלישי

אחרי שדנו במספר סיבות למה חשוב להכיר ולמצוא זוגיות בגיל השלישי הגיע הזמן לדון בדרך למציאת זוגיות בגילאים אלו. אז איך בעצם עושים זאת? לפניכם שלוש אפשרויות מרכזיות:

  1. שידוכים – אחת האפשרויות עבור הכרויות לבני 50 פלוס היא משרדי השידוכים השונים אשר ברשותם מאגר נרחב של נשים וגברים מגילאי 50 ומעלה ואף פחות.
  2. אתרי הכרויות – אופציה נוספת היא אתרי ההכרויות השונים הקיימים ברחבי האינטרנט ומאפשרים להכיר אנשים שונים מרחבי הארץ ואפילו העולם. ישנם אפילו אתרי הכרויות ממוקדים מאוד המציעים פלטפורמה עבור הכרויות מעל גיל 60 ומותאמים במיוחד עבורם.
  3. מפגשים – אופציה זו לא רק תאפשר לכם להכיר אנשים שונים בטווח הגילאים של 50 ומעלה אלה גם ליהנות מחוויה חברתית ומהנה. ישנם מגוון של מפגשים כמו מפגשי בינגו, חוגי מקרמה, שירה בציבור וכדומה. כל אחד יכול לבחור את הסביבה המתאימה לו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...