פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האבא הישראלי הזה נשאר לבד בבית עם הילדים בזמן שאשתו בחו”ל ואלה התמונות המצחיקות שהוא שלח לה

כל הורה לילדים יודע שהתקופות הכי קשות ומתישות בשנה הן אלה בהן הילדים נמצאים בחופשה מבית הספר: חופשות מהעבודה, ימים ארוכים של פעילויות מהנות אך מעייפות, והמון מטלות בלתי נגמרות שקשורות לטיפול בהם. עכשיו קחו את כל הברדק הזה, ותניחו אותו בעדינות על הורה שנשאר לבדו כי בן הזוג שלו טס לחופשה בחו”ל. נשמע מורכב? אז זהו, שממש לא.

אלעד יפה, בן 40 ואב ל-3 ילדים מהוד השרון, נותר לבד בבית עם הזאטוטים במהלך חופשת הפסח, לאחר שאשתו טלי טסה לחופשה בת חמישה ימים בברלין. כדי להרגיע את הדאגה האימהית הטבעית שלה לילדים במהלך הבילוי מעבר לים, החליט אלעד לארגן לה כמה הוכחות מצולמות לכך שהכל בסדר, הילדים חשים נפלא וממש לא מרגישים בחסרונה.

אלעד אסף את הילדים, שיתף אותם ברעיון המשעשע, ולאחר שהם החליטו פה אחד לשתף פעולה עם המזימה, יצר יחד אתם 4 תמונות מצחיקות אותם פרסם בפרופיל הפייסבוק שלו ביחד עם הטקסט הבא:

אמא טסה לברלין 5

תוך זמן קצר, זכו התמונות שפרסם אלעד לאלפי לייקים ושיתופים בפרופיל שלו, ולאחר מכן גם בעמוד “אבא פגום” שם פורסמו מאוחר יותר. התמונה הראשונה הציגה את שני הילדים יושבים על המדרכה ברחוב ומנסים לקבץ נדבות מעוברי אורח כדי שיוכלו לארגן לעצמם אוכל

אמא טסה לברלין 1

בהמשך הילדים חוגגים במסיבת אלכוהול משוגעת

אמא טסה לברלין 2

אבדה ילדה, חייבת להימצא עד יום חמישי

אמא טסה לברלין 3

צילום מסך של הודעה מדאיגה ממנהלת בית הספר.

אמא טסה לברלין 6

בשלב הזה אתם ודאי תוהים איך הגיבה טלי לתמונות הללו? לשמחתנו, טלי לא תפסה את המטוס הראשון בחזרה לארץ.  בשיחה עם אתר הפטריה אלעד מספר שאשתו ממש צחקה מהתמונות ולא הייתה צריכה יותר מזה כדי להסיק שהכל בסדר ושאבא והילדים עושים חיים משוגעים.

קליק כאן לפרסום המקורי בפרופיל של אלעד יפה

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...