חם מהתנור: צפו בטריילר לסרט ההמשך של שובר שורות

בשעה טובה אחרי אינספור דיבורים ושמועות על סרט ההמשך של שובר שורות, נטפליקס שחררה במהלך הלילה טריילר קצר לסרט שיגלה לנו מה עלה בגורלו של ג’סי פינקמן (אהרון פול) לאחר סיום הסדרה. שמו של הסרט הוא “אל-קאמינו” (El Camino: A Breaking Bad Movie) .

בטריילר הקצר שמצורף למטה אנחנו לא רואים את דמותו של פינקמן, אלא את סקיני פיט (צ’ארלס בייקר) שנמצא תחת חקירה וחוזר על התשובות שהוא נותן לחוקרים, על כך שאינו יודע היכן פינקמן נמצא, ואם הוא היה יודע הוא גם לא היה מספר להם.

מוזמנים לצפות בטריילר ולכתוב לנו בתגובות מה חשבתם עליו :)

 

לשמחתנו הרבה את הסרט כתב וביים יוצר הסדרה, וינס גיליגאן. כעת רק מרחפת השאלה הגדולה – האם דמותו של וולטר ווייט, תופיע גם כן בסרט. חלק ממעריצי הסדרה עדיין מאמינים שוייט שרד את הירי בפרק הסיום, וזה למרות שיוצר הסדרה אמר מספר פעמים שהדבר לא נכון, ודמותו של וייט מתה. אבל כמו שאתם יודעים הכל אפשרי, ולאחרונה ראינו את הפרצוף של בריאן קראנסטון (וולטר וייט) מופיע מספר פעמים בחשבון האינסטגרם של אהרון פול (ג’סי פינקמן), ידוע כמובן שהם חברים טובים ושותפים בעסקים משותפים אך אולי התמונות הללו צולמו בסט הצילומים של הסרט?!? בכל מקרה נגלה את כל זה בקרוב, ליתר דיוק בתאריך 11.10.2019 כשהסרט יעלה לשירות של נטפליקס.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aaron Paul (@aaronpaul) on

רגע לפני סיום מוזמנים לענות לנו על שאלה קטנה בנוגע לגורלו של וולטר וייט

לעוד המלצות חמות של סרטים וסדרות היכנסו לקבוצה שלנו ‘מכורים למסך

לייק לפטריה בפייסבוק