פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

למכירה: קטנוע, יד ראשונה מהישבן של דובי גל

מחפשים קטנוע מגניב, יד ראשונה מרופא? אתם מבזבזים את הזמן. מה אם אומר לכם שיש לי עבורכם קטנוע סוג א’, יד ראשונה מחבר של שחקן, אבל לא סתם שחקן, ולא סתם קטנוע. קטנוע שהטוסיק של דובי גל ישב עליו. רגע! אל תתנפלו עלי, יש רק אחד כזה.

לדודי, חבר של דובי (כפי שהוא מוצג בסרטון), יש קטנוע. רפי ברבירו (עיתונאי, מפיק ובמאי) אחד האחראים לסרטון “שיט שתל אביבים אומרים” שכבש את הרשת לפני מספר חודשים, וחבר של דודי, שמע במקרה את דודי מתלונן באוזני דובי גל על חוסר ההצלחה שלו במכירת הקטנוע היות ורק אנשים לא רציניים מתקשרים אליו, לא יכל להישאר אדיש למצוקה, והחליט להיחלץ לעזרת חבר. דובי גל נרתם בשמחה למשימה, והתוצאה היא סרטון משעשע, בו דובי גל האגדי ממליץ על רכישת הקטנוע של דודי, הקטנוע היחיד בארץ שבא במגע עם ישבנו של גל. אני לא יודע אם זה מה שיביא אנשים רציניים להתקשר לדודי, אבל ללא ספק מדובר בקטנוע שדבק אליו זוהר הכוכבים, ובמציאה אמיתית.

שאלנו את ברבירו לפשר הסרטון והוא הסביר לנו בפשטות: “דובי גל הוא אחד האייקונים המשעשעים בתרבות הישראלית, ממש כמו הסיטואציה עצמה. דובי מסמל סוג של לוזריות חיננית בסרטיו ממש כמו שדודי יצא לוזר בנסיון שלו למכור את הקטנוע שלו. יש כאן דיאלוג עם סרטון הקיצי של יד 2, כי מסתבר שבפועל, הרבה יותר קל למכור “קיצי” מאשר אופנוע בלוח המהולל”. אני אכן מסכים עם דבריו של ברבירו, ומציע לשניים לערוך מחדש את הסרטון, ולהציע גם שירות קיצי אישי למשך 10 דקות עם דובי גל, תוך כדי ישיבה על הקטנוע.

עיזרו לדודי! שתפו את הסרטון, ותוכלו לדעת שתרמתם לשדרוג המעמד הכלכלי של בחור אותו אתם כלל לא מכירים, אבל מכיר את דובי גל, מה שהופך אותו לחבר של כולנו. בהצלחה!


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...