למה לגברים אסור להשתמש בשמפו של נשים

בת הזוג שלי תמיד מתלוננת בפני על השימוש החוזר והנשנה שי בשמפו שלה בזמן המקלחת. “יש לך שמפו משלך, אז למה אתה חייב להשתמש בשלי?” האמת? אין לי תשובה ברורה, אבל איכשהו, המוח הקטן והמעוות שלי מעביר לי מסרים על פיהם שמפו של נשים הוא אמין ומוצלח הרבה יותר משמפו לגברים, שהרי טיפוח ומראה חשובים הרבה יותר לבנות המין היפה. אולם, בפעם הבאה שאכנס למקלחת, כבר אחשוב פעמיים לפני השימוש בו. למה? בגלל הפרסומת הבאה.

שמפו דאב

סרטון פרסומת חדש של מותג הטיפוח Dove בברזיל, מציג אדם בעל שיער ארוך, שהפך בלא ידיעתו לדוגמן שיער של Dove, כאשר הוא מגלה כי כל תנועת ראש שלו מזכירה את סרטוני השער המתנופף הקלאסיים בפרסומות לשמפו. ברגע שאחד מעמיתיו לעבודה מעיר לו על כך, הוא פתאום מבין את רוע הגזרה, ושם פעמיו לעבר ביתו בכדי לתקן את העיוות, על ידי שימוש בשמפו של גברים, כראוי לגברים. המסר הוא כמובן ברור: אתה גבר, ולכן אתה צריך להשתמש במוצרי טיפוח לגברים.


הסרטון המשעשע הזה הזכיר לי פרק קלאסי של חברים שיצא לי לראות במקרה אתמול, הפרק בו מתארחת הדוגמנית היפהפייה דניס ריצ’רדסון, שמצליחה לשגע בזה אחר זה את צ’נדלר, רוס ואפילו פיבי בגלל אפקט הפרסומות של השיער הגלי והמהפנט שלה.אם כן, זו כמובן לא הפעם הראשונה בה משתמשים באפקט השיער המתנפנף כפארודיה על פרסומות השמפו הקלאסיות, אך בחברת Dove בהחלט עשו עבודה טובה עם הגאג השחוק הזה, ויצרו פרסומת משעשעת וכיפית.

לייק לפטריה בפייסבוק