פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אל תעצרו אותם: המשלחת הבריטית חוגגת אולימפיאדה מדהימה באתנחתא מוסיקלית

אולימפיאדת לונדון כבר מאחורינו, ולנו נשאר רק להתרפק על הרגעים הגדולים ולחזור אט אט למציאות וללוח השידורים השגרתי והמבאס של ערוץ 1. לעם הבריטי לעומת זאת, יהיה הרבה יותר קשה להמשיך הלאה, לאור ההישגים יוצאי הדופן של המשלחת הבריטית למשחקים, Team GB אם תרצו, שהציגה את ההופעה המדהימה ביותר אי פעם של בריטניה באולימפיאדה והכניסה את כל הממלכה לטירוף שממשיך להיות מורגש ברחובות גם יומיים לאחר טקס הנעילה.

בין הזכיות ב 29 מדליות הזהב שלהם ובתוך הטירוף האולימפי, מצאו הספורטאים הבריטים גם את הזמן להשתעשע ולהשתטות מעט, עם ביצוע ליפ דאב כיפי במיוחד לשיר המצוין והקלאסי Don’t Stop Me Now של Queen בפרסומת חדשה של אדידס.

בין המשתתפים בסרטון ודאי תזהו את הסנסציה הבריטית החדשה, הספורטאית שהפכה פופולארית יותר מהמלכה, זוכת קרב ה 7 המתוקה, ג’סיקה הניס שמפגינה יכולות גם מול המצלמה. בנוסף, מככבת בסרטון גם רוכבת האופניים היפהפייה ויקטוריה פדלטון, ואפילו דיויד בקהאם, יקיר הממלכה, שאיכשהו הצליח להידחף להמון רגעים אולימפיים על אף שאינו חלק מהמשלחת הבריטית ומבליח גם כאן לשניה וחצי בתור במאי הסרטון.

התוצאה הינה פרסומת עם מנת יתר של אופוריה אחרי סבב משחקים אולימפיים מדהים. נראה שכל המשתתפים ממש נהנו בהקלטת הפרסומת וגם אם אתם לא ממש אוהדי הנבחרת הבריטית תמיד כיף לשמוע את Don’t Stop Me Now, ולהרגיש לרגע כחלק מההצלחה האדירה של הספורטאים הללו. אנחנו התרגשנו.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...