השליח החדש של דומינוס: פיצה במשלוח אווירי באמצעות הליקופטר על שלט

שירות המשלוחים של פיצריות בארץ ובעולם, לא ממש השתנה או התפתח בשנים האחרונות, כששיטת המשלוח היעילה והמקובלת בעולם היא שליח על קטנוע, המספק את הפיצה תוך זמן שנע בין חצי שעה לשעה וחצי. כשחושבים על זה, קטנוע הוא בהחלט האופציה הכי יעילה בכדי לעמוד בזמנים סבירים ולהימנע ככל הניתן מפקקים ובעיות בדרך. בחברת דומינוס פיצה בבריטניה, החליטו לקרוא תיגר על שיטת המשלוחים הקלאסית כשהציגו חידוש מרענן ומגניב.

מדובר במשלוח אווירי, המגיע אל ביתם של הלקוחות באמצעות הליקופטר מיוחד המופעל באמצעות שלט רחוק. שמו הלא מפתיע של ההליקופטר הוא הדומינוקופטר והוא מקצר את זמן ההמתנה למשלוח כאשר הוא מבטל כל אלמנט של אופציה לפקקים בכבישים או עיכוב ברמזורים כאשר הוא מרחף מאות מטרים מעל פני האדמה ללא הפרעה, ונוחת עם מגש הפיצה היישר לזרועותיו של הלקוח.

בדומינוס פיצה מצאו דרך חדשות ויצירתית לספק ללקוחותיהם את הפיצה אותה הזמינו, אך האם מדובר בתרגיל יחסי ציבור מוצלח או בדרך אלטרנטיבית אמיתית ויעילה שתקצר את זמן ההמתנה של המשלוח? כמובן, התשובה היא כנראה הראשונה מבין השניים. אנחנו לא בדיוק יודעים מה העלויות של הפעלת מסוק שכזה, אך ייתכן מאוד שבבחינת העלויות השונות והיתרונות מול החסרונות בשיטת משלוח שכזו, נוכל גם אנחנו בעתיד לקבל את הפיצה שלנו במשלוח אוירי. נחיה ונראה.

מה אתם אומרים: רעיון מבריק או כושל?

דומינוס

דומינוס1

דומינוס2

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק