תרשמו ביומן: סירוס בארבע

כלבים וחתולים זה כיף. מה יש לא לאהוב בחיות המתוקות הללו. הן אוהבות, מפונקות, מתכרבלות, מלקקות, אבל בנוסף לכל התכונות הללו, הן גם ניחנו ביכולת המופלאה לעשות סקס בשניות, כשלרגע הורדנו את העיניים מהן, והופס, הריון לא רצוי. בארצות הברית, כחמישים אחוזים מהכלבים הנולדים בכל שנה, הם כתוצאה מחוסר השגחת הבעלים וחוסר המודעות לחשיבות העיקור והסירוס. כך, מושלכים למקלטי החיות במקרה הטוב, ולרחוב במקרה הרע, המונים של כלבים וחתולים.

עמותת Best Friend האמריקאית, יוצאת בקמפיין פרסומי משעשע וחשוב, להעלאת המודעות לעיקור וסירוס חיות המחמד, מתוך הנחה שארבע רגליים שובבות המתרוצצות בבית הן דיי והותר. הפרסומות ממצחיקות מצד אחד ומעבירות את המסר בצורה נהדרת מהצד השני, באמצעות האנאלוגיה להורים שילדיהם המתבגרים מתחילים להתעניין במין השני לראשונה.

עבור מי שלא יודע, הגיל המתאים לביצוע סירוס או עיקור, הוא ארבעה חודשים ומכאן שם הקמפיין Fix at 4. בעמותה, הצליחו לגייס לקמפיין כמה פרצופים מוכרים כמו כוכב “משפחה מודרנית” אריק סטונסטריט, זוכת האוסקר לינדה האנט וגם את המוסיקאית פאולה קול, שחד משיריה המוכרים ביותר ליווה בזמנו את הסדרה “דוסון קריק” וכעת משולב גם בפרסומת. יופי של קמפיין.


לייק לפטריה בפייסבוק