פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נפלא: תמונות הכלבים של הצלמת הזו הן פשוט אדירות

כלבים קטנים, כלבים גדולים, כלבים שעירים, כלבים שמנמנים, כלבים ארוכי לשון וכלבים מחרחרים – אנחנו מחבבים את כולם. במיוחד כשהם מצולמים בכישרון רב כל כך.

קיילי גריר, צלמת בת 28 מבוסטון, הצליחה להפוך את זה למקצוע שלה ולפתוח עסק עצמאי, מה שנראה לי כמו עבודה פשוט מופלאה. קצת יותר מ"דוגסיטר", נגיד.

"גיליתי את אהבתי לצילום חיות מחמד בקולג' והיה לי ברור שאין דרך חיים אחרת עבורי", היא מספרת. במסגרת עבודתה, מבלה קיילי כ-80 שעות בשבוע בצילומיים פרטיים ופרסומיים ברחבי ארה"ב. "אני לחלוטין נושמת, אוכלת, ישנה וחיה צילומי חיות, זה הדבר האהוב עליי בעולם. אם אי פעם חשבתם לחיות את התשוקה הכי גדולה שלכם, הדבר האחד הזה בחיים שמבעיר לכם את הלב, עשו זאת", היא מוסיפה, "זה אף פעם לא מאוחר מדי. לשלב צילום ואהבה לחיות היה חלומי הגדול ביותר. והנה, רק כמה שנים של עבודה קשה ומסירות אין קץ, החלום הפך למציאות".

ואם כל האנרגיות החיוביות והמתקתקות שנושבות מדבריה אינן מספיקות, היא קובעת: "החיים קצרים מדי כדי לבזבז אותם על עשיית דבר אחר מזה שמדליק אש בנשמתכם".

חייבת להודות שלי נותר רק לקנא מעט, לא כולם יודעים בבירור כה גדול מהו החלום שלהם, שלא לדבר על להגשימו.

את האנרגיה הקסומה והחיובית שלה אפשר לראות בתמונות הנפלאות – נראה כאילו היא ושלל הכלבים המקפצים, מתלקקים וכמעט מחייכים, מעבירים אחד לשנייה גלונים של כיף ושמחת חיים.

מקסים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...