פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האדם הזה בנה רכבת כלבים והוא יוצא איתה לטיול יחד עם להקת הכלבים הנטושים שאימץ

יוג'ין בוסטיק, קשיש בן 80 שמתגורר בטקסס, מבלה את ימי הפנסיה שלו בנהיגה על הרכבת המגניבה ביותר שראינו. מדובר ב'רכבת כלבים' בה הקטר הוא הטרקטור של יוג'ין ומאחוריו נגררים קרונות קטנים עשויים מחביות אשר יוג'ין בנה ללהקת הכלבים שלו. בכל יום הוא לוקח אותם לטיול מסביב לשכונה ברכבת האדירה הזאת וכמו שתוכלו לראות מיד הם סופר מתרגשים מכל החוויה.

3

במשך שנים יוג'ין ואח שלו אספו לביתם כלבים עזובים שננטשו על ידי בעליהם הקודמים באזור בו הם גרים. השניים החליטו שהם לא יכולים להישאר אדישים לתופעה ואימצו אותם. הם הכניסו אותם לביתם, האכילו, טיפלו בהם וכמו שתראו מיד, יוג'ין אפילו הרחיק לכת ובנה עבורם רכבת מיוחדת בה הם נוסעים יחד להרפתקאות.

rescued-dog-train-tractor-stray-eugene-bostick-gif-1

את הרכבת יוג'ין בנה בעצמו, הוא קיבל את הרעיון בזמן שראה אדם שנוסע על טרקטור שגרר איתו חביות פלסטיק מלאות באבנים, כשלפתע עלה במוחו הרעיון לחבר יחד את החביות וליצור מהם קרונות רכבת. הוא מספר שיש לו רב ניסיון ברתכות כך שלא היתה לו בעיה לחבר גלגלים לחביות ולעשות בהן חורים שהפכו במהרה למקומות ישיבה. מוזמנים לצפות בתמונות של יוג'ין נוהג ברכבת הכלבים שבנה ולצפות בסרטון המקסים שלהם.

2

והנה סרטון שמציג הרכבת בפעולה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...