פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת הצילה כלבה שעברה התעללות ותיעדה את הקשר המיוחד שהתפתח בינה לבין התינוק שלה

אם ילדים וכלבים תמיד גונבים את ההצגה, אז הילדון הזה והכלבה הזאת הולכים לגנוב את כל הוליווד. עכשיו תגידו שלום לארצ'י התינוק ולנורה הכלבה שכמו שמצופה מיצורים כמוהם – מאד אוהבים לישון. רק שארצ'י ונורה מעדיפים לישון אחד עם השני, מכורבלים.

לשמחתנו הרבה, האימא המשותפת של התינוק והכלבה, אליזבת' ספנס, היא צלמת במקצועה והיא מתעדת את השינה המתוקה של השניים. אנחנו כותבים שלשמחתנו הרבה, כי לא היינו רוצים שחמידות כזאת תתרחש בעולם בלי שנדע על קיומה.
3

החיבור בין היצור האנושי להולכת על ארבע חזק מאד, קל להבין את זה מהתמונות. אבל כשמבינים מה עבר על נורה עד שנחתה בבית של ספנס – זה נהיה הרבה יותר מרשים. נורה גדלה בחוות הרבעה, שם היא עברה התעללות וקיבלה יחס מחפיר. היא יצאה משם מאד עצבנית ובלי יכולת לתת אמון באנשים. התכונות האלה הפכו אותה ללא אטרקטיבית במקלט בו היא שהתה. אף אחד לא רצה לאמץ כלבה כזאת, רק ספנס לא נרתעה מהאתגר והחליטה לקחת אותה הביתה.

נורה מסתדרת נהדר לא רק עם שותפה למיטה ארצ'י, אלא גם עם ספנס, בעלה, שני ילדיהם האחרים, שלושה חתולי רחוב שהם אימצו ועוד שני כלבים שנלקחו גם הם מהמקלט. אבל כן, ארצ'י הוא החביב עליה.

ספנס הצלמת מספרת שארצ'י הוא תינוק שמח ונוח במיוחד וכל בני וחיות הבית מגיבים לזה – ונורה יותר מכולם. "היא מעריצה שלו. מחכה לו על השטיח באמבטיה בזמן שרוחצים אותו. אם אני מניקה אותו, נורה גם מנסה לטפס עליי. אם ארצ'י עושה בלאגן וזורק דברים – נורה שם לעודד אותו".

ללא ספק צוות מוצלח. עכשיו העדויות:

כלב2

כלב3

כלב4

כלב5

כלב6

כלב7

והנה ארצ'י, ער, עם כלבי הבית האחרים:

2

כלב8

כלב9

באמצעות: laughingsquid

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...