פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכלב האדיר הזה סיים במקום האחרון בתחרות המכשולים וכשתראו את הביצוע הקורע שלו תבינו למה

ממש כמו בתחרויות של ספורטאים שהולכים, רצים וקופצים על שתיים (מוכרים גם כבני אדם, בעגה המקצועית) גם בתחרויות של ספורטאים שהולכים ורצים על ארבע (להלן, כלבים) יש דרישה למקצוענות ולשמירה על הכללים. אתם יודעים, כמו שאנחנו מצפים מקופץ במוט שלא יפסול את עצמו ולא יפיל את המוט, ככה גם הצופים בתחרויות כלבים רוצים לראות את גושי הפרווה מדלגים  ומקפצים מעל המשוכות ובין המכשולים בסדר הקבוע ולא נתקלים בהן.

עכשיו כשהבהרנו את זה, תגידו שלום לג’ק ראסל טרייר בשם אולי שהגיע להשתתף בתחרות ראווה של כלבים ויצא משם בלי מדליה אבל עם הופעה בלתי נשכחת. אולי פשוט נכשל פעם אחר פעם בכל המשימות והאתגרים שהמתינו לו לאורך מסלול המכשולים. הוא נפל ונתקל במכשולים, התבלבל בסדר שלהם, פסח על חלקם ובאופן כללי – לא הפסיק להשתולל וליהנות לרגע. אם זה לא מספיק גרוע, הוא גם התעלם מההוראות של המאמנת שלו, שלזכותה יאמר שהיא המשיכה לנסות ולהדריך אותו למרות שזה היה נראה די אבוד כבר מההתחלה.

הכלבים בתחרות הזאת מקבלים ניקוד על ביצוע ודיוק, אבל אולי לא ממש צבר יותר מדי נקודות כשנתקל בכל מכשול ואפילו דילג על חלק מהמסלול. מה שכן, רואים שהוא נהנה בצורה יוצאת דופן. וזה שאמור להזכיר לנו, בני האדם, מה הפואנטה האמיתית בספורט.

חוץ מזה, אולי זכה בתהילת עולם בזכות הביצוע הזה. הצופים השתגעו עליו ואפילו השדר לא הצליח שלא לצחוק ושיבח את הראסל טרייר מלא החיות והשמחה. עכשיו תורכם לצחוק, ואל תשכחו לצפות בהילוכים החוזרים ההורסים בסוף.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...