מה הכלב שלכם באמת עושה כשאתם משאירים אותו לבד בבית?

אם גם אתם מגדלים כלב בבית, אתם ודאי מכירים את הרגע הזה בו אתם מעיפים מבט אחרון אל הייצור המתוק שלכם רגע לפני שאתם עוזבים את הבית לכמה שעות ומשאירים אותו לבד, ומתמלאים בתחושה של ייסורי מצפון לנוכח המבט השובה שלו שכאילו אומר לכם בלי מילים: “אני לא רוצה להישאר לבד, אל תלך!”.

אז מה באמת קורה רגע אחרי שנעלתם את הדלת והכלב נשאר לבדו לשמור על הממלכה? בחור בשם מייק קיבל לאחרונה מצלמת GoPro חדשה והחליט לנצל אותה כדי לנסות ולקבל תשובה על השאלה הזאת. מייק חיבר את המצלמה לקולר של כלבו והפעיל אותה רגע לפני שיצא מהבית לעוד יום עבודה. התוצאה מוצגת לפניכם, והיא פשוט קורעת את הלב.

תחילה הכלב של מייק יושב ליד דלת הכניסה של הבית ומסה לעכל את העובדה שהבעלים שלו נעלם. אחר כך הוא מציץ מבעד לחלון, יוצא למסע חיפושים נוסף בבית וחוזר לעוד סיבוב ליד הדלת, והצצה אל הרחוב מכמה מחלונות הבית. בסופו של דבר, כשהוא מתייאש, הוא רץ למיטתו של הבעלים ופוצח בבכי תמרורים עצוב ומלא געגוע. הסרטון אמנם ערוך ולא מציג את כל מה שקרה אבל אפשר לנחש שהכלב החמוד העביר את יום בשינה על המיטה וציפייה מורטת עצבים לשובו של הבעלים.

הסרטון עלה לרשת לפני כשבוע וזכה למעל מיליון צפיות, רובן ככל הנראה של בעלי כלבים כמונו וכמוכם שלא יכלו שלא להתרגש למראה הסצנה העצובה והנוגעת ללב הזאת.  לעולם לא נשאיר עוד את הכלב שלנו לבד בבית! (לפחות עד מחר).

לייק לפטריה בפייסבוק